[mfind ubezpieczenia | Warszawa] Mid Ruby on Rails Developer (8 - 10k PLN)

Jeśli jesteś z Warszawy (lub chcesz się tutaj przeprowadzić), uwielbiasz pracę zespołową, chcesz się szybciej niż dotychczas rozwijać podnosić swoje kompetencje oraz rozwijać konkretny produkt/usługę, którą cenią klienci (96% nas poleca!). Ofertę kieruję szczególnie do tych osób, które chciałby przyspieszyć swój rozwój i pracować nad konkretnym produktem, mając na niego realny wpływ. Jesteś zainteresowany? Napisz do mnie na b.roszkowski@mfind.pl lub tutaj.

Dlaczego warto pracować z nami?

  1. Stawiamy na rozwój i transparentność. Ustalamy z każdym cele na okresy 3-6 miesięcy. W tym czasie Ty podnosisz swoje skille (pomagamy Ci w tym finansując szkolenia, literaturę lub dostajesz projekty wzmacniające dane kompetencje), a my podnosimy Ci systematycznie wynagrodzenie.
  2. Różnorodne projekty. O jakości programisty nie świadczą lata praktyki, ale liczba ciekawych, wymagających projektów, które zrealizował. U nas stawiamy nowe aplikacje praktycznie co 1-2 miesiące. Rozwijamy zarówno aplikacje klienckie (porównywarki, marketingowe), jak i wewnętrzne - biznesowe (call center). Masz okazję, aby się wykazać i rozwijać.
  3. Pracujemy na nowych/nowoczesnych technologiach, w oparciu o architekturę mikroserwisów. Nasz stack to m.in. Ruby on Rails 5.0, jRuby, Sinatra, Rabbit MQ, Sidekiq, React, Angular.
  4. Pracujemy zespołowo. Dzielimy się wiedzą. Organizujemy wspólne wewnętrzne warsztaty lunch&learn. Przy każdym zadaniu zespół jest zobowiązany do tego, aby Ci pomóc. Dzięki temu każdy od każdego uczy się czegoś nowego i rozwija się z prędkością światła.
  5. Dbamy o dobre praktyki. Wysokie pokrycie testami, code review, czystość kodu, wysoka jakość finalnych produktów i przywiązywanie uwagi do detali to nasze mocne strony. Pracujemy w czystym SCRUM. Dobrze jest pracować w gronie profesjonalistów.

Co to za praca

Więcej o tym, kogo szukamy znajdziesz tutaj: https://mfind-it-sp-z-oo.workable.com/jobs/529456. Praca w Warszawie (zdalnie też może być, ale preferujemy pracę lokalną). Wynagrodzenie 8-10k pln netto B2B + VAT (lub inna forma umowy). Jeśli jesteś zainteresowany napisz do mnie bezpośrednio na b.roszkowski@mfind.pl lub poprzez formularz https://mfind-it-sp-z-oo.workable.com/jobs/529456/candidates/new.

O mnie (założycielu/CEO mfind, który pisze to ogłoszenie)

O mnie więcej na https://www.linkedin.com/in/roszkowski/. Od ponad 11 lat jestem związany z e-commerce. Moją pasją jest budowa firm i produktów, które ludzie kochają. Jestem mentorem w kilku akceleratorach dla start-upów oraz członkiem Rady Programowej Insuretech. Jednak to, co dla mnie jest najważniejsze to są ludzie, którzy pracują w mfind. Pracuję z ludźmi, szukam talentów, pomagam w rozwoju.

O mfind

W mfind pomagamy zwykłym ludziom oszczędzić na zakupie ubezpieczeń kilkaset złotych rocznie. Nie tylko porównujemy ceny, ale także pomagamy w ich zakupie. Cieszymy się świetnymi opiniami naszych klientów, z których ponad 96% poleca nas swoim znajomym i rodzinie. Firma urosła w ciągu ostatniego roku ponad 300%. Wspierają nas zarówno prywatni inwestorzy, jak i fundusz MCI.

mfind “ujrzało światło dzienne” 2 lata temu, ale firma powstała ok. 3 lata temu. Pierwsze lata nie były łatwe, dały nam mocno w kość. Niemniej dzięki temu, że popełniliśmy masę błędów jesteśmy w tym miejscu co teraz. Wierzymy w dobrą organizację czasu, zespół, stawiamy na efekty naszej pracy, jakość i proaktywność. Jeżeli bliskie są Ci nasze wartości zapraszamy do kontaktu. Napisz do mnie na b.roszkowski@mfind.pl lub tutaj.

mfind it sp. z o.o.
ul. Stefana Żeromskiego 77
01-882 Warszawa
nr KRS: 0000536322
Regon: 360099494
NIP: 522-30-20-611
+48 663 855 556 (masz pytania? zadzwoń)

Ja również chciałbym zachęcić do spróbowania swoich sił u nas. Możemy się pochwalić stackiem technologicznym:

Zespół IT jest bardzo wyluzowany. Stawiamy przede wszystkim na szczerość i zaufanie między sobą. Każdy chętnie pomaga. Uczymy siebie nawzajem. Od samego początku zapewniamy czynny udział w projekcie. Commity od samego początku tworzone są by trafić do głównego produktu na produkcji. Żadnych testowych aplikacji w trakcie pracy ;).
W związku z szerokim stackiem technologicznym każdy znajdzie coś dla siebie: FullStack, Devops etc. Serdecznie Polecam!

1 Like