Wszyscy Chcą Ruby! Chcemy i my ! [Kraków] Firma Techforce chce zatrudnić Entuzjastę Ruby on Rails!

Witam wszystkich specjalistów Ruby on Rails, Anna Maria Pociask się kłania (again and again) :slight_smile: HR Manager firmy Techforce - Kraków ul. Krupnicza 3/8

Zatrudniamy programistów Ruby on Rails / PHP/ Python/ .NET/ JS/ Java/ J2EE / Unity3D/ Android/ Ios/FLASH. Prowadzimy usługi bardziej w stylu body leasing niz typowy outsourcing. Nasi programiści są dedykowanymi pracownikami naszych klientów z USA, Australii, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii , Szwecji. Pracują nad danym klientem od A do Z. Minimalny czas trwania takiego jednego projektu to 6-12 miesięcy. Później proponowane są nowe projekty i nowi klienci. Po naszej stronie nie ma Project Managera, jest on po stronie klienta, z którym dany programista jest w ciągłym kontakcie przez komunikator Skype/e-mail. Programista pracuje z naszego biura które zajuje całe ostatnie piętro Kamienicy przy ulicy Krupniczej 3/8 , w godzinach od 8 do 16, 9 do 17 lub 10 do 18 . Płatne nadgodziny w tyg : 150% * regular hour a w weekend (oczywiście po uprzedniej zgodzie programisty 200%*regular hour) Pomimo tego iż jesteśmy Irlandzką firmą webdeveloperską w naszym biurze obowiązuje Polskie święta. Forma zatrudnienia którą preferujemy to : umowa o pracę. Pierwsza na okres próbny 3 miesięcy i kolejna na czas określony 2 lata.
Dodatkowo pokrywamy koszta pakietów social i medical.
Social : soczki, napoje, kawa, herbata, jogurty, smoothie, piwo po pracy. Orzechy, owoce, warzywa, musli, masło orzechowe, nutella. Pizza fridays. Sushi Fridays . Pasta Fridays. Pierogie Fridays.
W biurze dla Naszym programisty dostępny jest : Xbox, Kinect, Guitar Hero, Mini Golf, Darty, Bilard, Bar Kanapkowi (in progress ) Beer Fridge (in progress) Taras Barbecue Zone (in progress)

W chwili obecnej rozglądam się za entuzjastami RUBY ON RAILS którzy chcieliby dołączyć do Naszego zespołu.

Oferta pracy od Naszego dobrego klienta www.silp.com

Praca od Zaraz !

Ok…ok… wszystko pięknie ślicznie zagranicznie ale chcecie konkretów :

Wymagamy:
• dobrej znajomości Ruby on Rails, MIN 2 LATA DOŚWIADCZENIA
• dobrej znajomości jQuery,
• dobrej znajomości SQL,
• znajomości GIT lub innego systemu kontroli wersji,
• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
(czytanie dokumentacji, komunikacja pisemna B2, komunikacja ustna B1)
• samodzielności w działaniu,
• otwartości na nowe technologie,
• chęci samorozwoju,
• odpowiedzialności za wykonywane zadania,

Mile widziane:
• umiejętność programowania na platformy mobilne (iPhone, Android),
• doświadczenie w integracji serwisów z Facebook/Twitter/oAuth itd.
• znajomość SCRUM, XP, TDD/BDD,HAML, SASS, CoffeeScript, Backbone.js, MongoDB, Cassandra

Oferujemy:

• Stabilne, długoterminowe zatrudnienie i pracę w młodym, prężnym zespole,
** Widełki finansowe na początek kariery z Nami
od 3000 PLN NET - 4500 PLN NET ( min 2 lata doświadczenia)
Umowa o Pracę +pakiet medyczny
• Rozwój umiejętności - kursy, szkolenia, książki, tutoriale, eventy - on the house
• Pracę w międzynarodowym środowisku,
• Premie i nagrody- co kwartał premie w wysokosci min 500 PLN ( zazwyczaj od 500-1000)
• Kawa w pracy, Xbox w przerwie, zimne napoje, napoje energetyczne, co piątek – Pizza lub sushi Friday, PubCrawls, Wyjazdy Firmowe i Imprezy Plenerowe, Bilard, Darty,
• dodatkowe pakiety medyczne - ScanMed- pakiet Optimum

Jeżeli jesteście zainteresowani praca w prężnym zespole z Irlandzką dawką kultury to zapraszam. Prześlij Nam swoje CV w wersji angielskiej na : amp@gettechforce.com

Albo umów się ze mną na kawę u Nas w biurze przy ul. Krupniczej 3/8

A co z rekrutacją ? Testem?

Rekrutacja składa się z dwóch etapów:

  1. Test Codility - RUBY - 30-40 min / online

2)Krótka rozmowa w języku angielskim (hobby, zainteresowania, plany, projekty, poprzednia praca) + IT interview z naszym Senior Ruby Developerem (całość około 50 min)

Rozmowa odbędzie się w naszym biurze : Kraków, Ul. Krupnicza 3/8 (ostatnie piętro kamienicy, Szyld : Another Friend)

*Dzień : do uzgodnienia
Godzina: do uzgodnienia
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedzialku do piatku od 9:00 do 17:00

Mój Skype: webspirit007

Linkedin: pl.linkedin.com/pub/anna-maria-pociask/61/365/947/

E-mail: amp@gettechforce.com

Tel: 882 978 992

Pozdrawiam

Ania-Maria

Jako że ogłoszenie wygląda fajnie, chciałbym tylko się upewnić czy tu:

na pewno nie wkradł się jakiś błąd?

Nie nie wkradł się błąd - taki mam przedział na ten projekt.
Jeżeli kandydat na Ruby przejdzie pozytywnie Test Codility + Rekrutację po angielsku ze mną i Naszymi Senior Ruby developerami. To proponowane rozwiązanie przez nas :smile:

  • umowa o pracę od min 3000 PLN NET na początek kariery.

Jeżeli wasze skillsy są lepsze niż reszty kandydatów stawka 3500/4000 wchodzi w grę .

addendum - stawka jest za niska dla Ciebie ?

Nie uważam, żebym był dobry, raczej mocno przeciętny, ale mieściłem się w tych widełkach z zerowym doświadczeniem w RoR i programowaniu w ogóle. Obecnie z rocznym doświadczeniem przekraczam górną granicę prawie dwukrotnie, a to tylko dlatego, że mam bardzo dobre pozapłacowe warunki, gdybym chciał siedzieć na tyłku na typowym 9-5 to byłoby więcej.

Wyczyściłem wątek. Proszę uprzejmie o kulturę. Prosimy na forum o widełki nie po to żeby je krytykować.

Jeden post Ci umknął.

Ten akurat oszczędziłem bo uznałem za wnoszący coś do tematu wynagrodzeń. Stawki railsowców są w nieziemskie w tej chwili. Tytuł ogłoszenia jest zadziwiająco prawdziwy.

1 Like

Widełki i tak weryfikuje rynek, skoro sa chetni, to maja one swoje uzasadnienie ekonomiczne.

Jesli tzw. klienci zagraniczni chca placic +$500 / dzien za sprawne rozwiazywanie ich problemow (specjalnie zanizam te kwote) a z drugiej strony sa osoby chetne do pracy za $2,200 / miesiac (dodalem koszty po stronie pracodawcy), to super.

Mogę zapytać - czemu w ogłoszeniu nie ma bezpośredniego odnośnika do strony firmy?

(nie rozumiem też dlaczego pojawia się odnośnik do strony jednego z klientów)

Nie ma odnośnika do strony firmy gdyż strona jest w przebudowie - na razie tylko wersja demo - gettechforce.com . Strona klienta jest podana bo za brak informacji o kliencie HRowcy też dostają baty.

Nie dogodzi :slight_smile:

Wszystkim? Nigdy! Ale zbierasz pozytywne pounkty zdecydowanie za udzieelanie odpowiedzi :slight_smile: Wiele osób przychodzi wrzuca i znika :slight_smile:

swistak84 - pozytywne punkty ? heh chciałabym ! podpadłam już kilku rubinkom na tym forum ale nie daje się :smiley: fajna ze mnie dziewczyna i rekruterka też fajna także głoszę dzielnie słowo Techforcowe :slight_smile:
Często gęsto spotyka się ono z falą krytyki i psioczenia ale nie mam wpływu na specjalizację projektu czy widełki finansowe którą są mi narzucane z góry.
Dziękuję za Twój props ! polepszył mi humor

3 Likes

Jednak nie przesadzajmy w druga strone, to Wy zatrudniacie osobe, zapewniacie miejsce, wiec jakis wplyw na stawki macie jako firma :smile:

Po prostu troche razi w oczy - sushi, piwo, xbox, bbq taras jednej strony, a z drugiej stawka pozwalajace na zapewnienie podstawowych potrzeb zyciowych i mozliwosc dorobienia na np fajne wakacje zagraniczne pracujac w weekendy, gdy stawka jest dwa razy wyzsza :smile:

Bardzo profesjonalnie przedstawilas oferte, i tu nikt nic zarzucic za bardzo nie moze.

1 Like

Uwierz mi Sławku że jeżeli chodzi o stawki to jest naprawdę różnie. Wpadły Nam w ręce takie projekty na które na chwilę obecną nie jest nam potrzebny wybitny ninja ruby ale ktoś dobrze zorientowany w tym środowisku. Stawki idą w górę wraz z poziomem trudności projektu i wymaganiami klienta . Teraz wiem że do Was nie będę się 'wbijać na Ruby imprezkę bez lepszych ofert i wyższych kwot. Lesson learned :slight_smile:

@pociask Myślę że dało by się znaleźć początkujących rubiowców którzy chętni byli by popracować za taką stawkę jakbyście zapewnili mentora i nie wymagali 2 lat doświadczenia.

Myślę że tutaj ten rozdźwięk międyz wymaganiami a stawką był powodem dla którego kilka osoób się powiedzmy delikatnie zdziwiło.

Wal śmiało z ofertami :wink: Czekamy na więcej :smiley:

Zgadzam się ze świstakiem - dziwna była nie stawka a zestawienie wymagań do stawki.

2 Likes