Jak poprawnie dodać ogłoszenie?

Forum Praca / Projekty służy do publikowania ofert pracy z wykorzystaniem Ruby / Rails.
Ogłoszenia publikowane na tym forum muszą zawierać wszystkie następujące informacje:

  1. Tytuł ogłoszenia - Temat powinien składać się z nazwy firmy umieszczonej w nawiasach kwadratowych oraz z nazwy (bądź krótkiego opisu) stanowiska. Przykłady poprawnych tytułów: [Google] - Programista Rails lub [Yahoo/Warszawa] - Starszy programista Ruby
  2. Wymagania - Ogłoszenie powinno jasno formułować wymagania stawiane pracownikowi;
  3. Oferta - Ogłoszenie powinno również jasno określać warunki pracy oferowane pracownikowi;
  4. Informacje o wynagrodzeniu - W ofercie musi znaleźć się (choćby słowna) informacja o wynagrodzeniu i charakterze współpracy;
  5. Dane Firmy - Pełna nazwa firmy (z imionami i nazwiskami wspólników) wraz z formą prowadzonej działalności
    PRZYKŁAD
    Nazwa Firmy S. J. Nazwisko, Nazwisko, Nazwisko
    ul. Jakas 55/87
    99-999 Wspaniała
    NIP 000-000-00-00
    REGON 0000000000
    KRS 0000000
  6. Dane kontaktowe - Bezwzględnie adres firmy (ulica, kod, miejscowość). Wymagane są również informacje o firmie najlepiej w formie opisowej: kim jesteście, co robicie … inwencja dowolna.
  7. Forma kontaktu - Konieczne jest podanie formy kontaktu zlecającego. Dane te to informacje o adresie e-mail lub numerze telefonu lub inne kanały komunikacji takie jak GG, Tlen, Skype, i.t.p.
  8. Jedno ogłoszenie powinno odzwierciadlać jedną ofertę pracy. Jeśli firma posiada kilka ofert na kilka stanowisk każde powinno być opisane w odrębnym ogłoszeniu.

Uwaga!!!
Oferty zawierające precyzyjne informacje o zarobkach (stawki godzinowe bądź miesięczne/roczne widełki cenowe zarobków) będę premiowane w postaci przypięcia oferty. Zagwarantuje to wyświetlanie się oferty na górze strony przez 2 miesiące od jej ukazania się.

Do ogłoszeń naruszających powyższe wytyczne będą dodawane posty informujące o brakach. Jeśli ogłoszenie nie zostanie poprawione w ciągu 3 dni zostanie usuniętę bez uprzedniego powiadomienia.

Oferty firm pośredniczących (headhunterskiech) muszą posiadać w tytule tag [pośrednik] lub [headhunter].

Oferty bez wynagrodzenia finansowego (praca za reklamy, bannery, i.t.p lub praca za darmo) zostaną uzupełnione o tag [wolontariat] w tytule ogłoszenia.

Zabronione jest publikowanie tej samej oferty w innych działach tego forum poza Praca / Projekty. W razie złamania tego zakazu wszystkie (poza pierwszą ofertą) oferty zostaną usunięte bez wcześniejszego informowania autora. W przypadku omyłkowej publikacji kilku ofert autor ma obowiązek poinformować o tym moderatorów (za pomocą funkcji ) i poprosić o usunięcie zbędnych ofert.

Surowo zabrania się komentowania złożonych ofert jeśli autor oferty wyraźnie nie zasygnalizował, że jest to temat do dyskusji. Jedyne dopuszczalne wpisy to pytania, które prowadzą do uściślenia oferty (pytania o szczegóły współpracy, zarobków, warunków, i.t.p).

  • Zespół moderujący forum.rubyonrails.pl pozostawia sobie prawo usunięcia dowolnej oferty bez podania przyczyn lub bez wcześniejszego powiadomienia o tym autora oferty;
  • Zespół moderujący forum.rubyonrails.pl pozostawia sobie prawo decyzji w zakresie nie przyklejania ogłoszeń bez podania przyczyn ;
  • Nieznajomość powyższych zasad nie zwalnia z konsekwencji ich łamania;

Wszelkie pytania, uwagi i zażalenia dotyczące powyższego regulaminu prosimy kierować do użytkownika hosiawak

Czy ktoś wogóle czyta ten regulamin ?

1 Like

hej,

Zastanawiam sie czy gdzies na forum odbyla sie dyskusja na temat potencjalnych kandydatow na rozne pozycje ROR i ich wymagan ? Chetnie dowiedzialbym sie jakie sa obecnie oczekiwania developerow co do ich przyszlej pracy. Bez problemow mozemy zamieszczac ogloszenia, pytanie tylko dlaczego mimo wielu odwiedzin odzew jest stosunkowo niewielki.

Pewnie dlatego, że większość ma pracę i są w niej szczęśliwi (po to przecież programują w Ruby).
Jeśli ktoś chce mieć więcej programistów Ruby to niech poprosi dziekanów uczelni ze swoego miasta o stworzenie przedmiotów odpowiednich:

a) Ruby
b) Ruby on Rails
c) Metaprogramowanie
d) Testowanie aplikacji webowych i stand-alone

:slight_smile:

Wiem, totalna dygresja.

@paneq http://wbzyl.inf.ug.edu.pl/ spójrz, ciekawy człowiek - wykładowca :slight_smile:

Fajne!

wiekszość osob niestety nie czyta regulaminu

Proponuję bardziej wyeksponować ten wątek na forum, przynajmniej mi nie rzuca on się w oczy po wejściu na kategorię praca/ogłoszenia (może link w menu?).

Wyczyściłem trochę forum z przypiętych tematów. Ze względu na popularność forum myślę że warto by było zmiejszyć czas “przypięcia” do miesiąca (szczególnie że wiele ofert jest nieaktualna już po kilku tygodniach).

PS. Pft znalazłem przyklejone ogłoszenie z lutego 2014 :slight_smile: jakby ktoś jeszcze znalazł jakieś przyklejone ogłoszenie starsze niz 2 miesiące niech da znać na priva albo sam odklei jak umie :slight_smile:

2 Likes

Kolejna fala czyszczenia pinezek. Jeżeli coś pominąłem albo czegoś nie przypiąłem (a powinienem), proszę dać znać na PM.

This topic is now unpinned. It will no longer appear at the top of its category.

This topic is now pinned. It will appear at the top of its category until it is unpinned by staff for everyone, or by individual users for themselves.

Czy ten “regulamin” jeszcze obowiązuje?

Tematy przypięte są po kilka lat… można by ich trochę pousuwać :slight_smile:

Przypinam na miesiąc, może umówmy się na jeden, wspólny okres i usuńmy pozostałe?