Jaki JS framework do rails'ów?

Jakoś nie widzę za bardzo ofert pracy dla React.js i Flux, poza tym po researchu szybko można dojść do wniosku, że to też ma swoje wady. A Angulara bym tak nie skreślał a jak ci się Swistak84 nie podoba, to go nie używaj i nie gadaj bzdur o tym, że Angular to gówno. Wszędzie jest robota dla Angulara, tyle ludzi na całym świecie go używa, a ten mądrala zjadł wszystkie rozumy i będzie tutaj gównami w niego rzucał. Naprawdę cenne i elokwentne są twoje rady.

@Arek Jest takie powiedzenie “Jedz gówno tysiące much nie mogą się mylić”. Pewnie że jest mnóstwo roboty w Angularze. W momencie kiedy potrzebujesz 3 osobowy team żeby zrobić w tydzień to co normalny człowiek robi w dzień w czystym JS to przecież popyt będzie.

Zrozum to nie tylko ja uważam że AngularJS to kaszanka. Twórcy Angulara uważają że to kaszanka. Dlatego stworzyli Angular 2.0 w innym języku programowania … Bez praktycznie wszystkiego co jest w obecnym angularze http://jaxenter.com/angular-2-0-112094.html “Drastycznie różny”. Portowanie aplikacji do nowej wersji będzie drogą przez mękę.

Generalnie z punktu widzenia dewelopera nauczenie się angulara nie jest złym pomysłem, stron do utrzymania będzie tony, roboty w bród. Ale żeby wybrać ten framework świadomie do jakiegokolwiek projektu (z punktu widzenia CTO / Head of Technology) to trzeba być klinicznym imbecylem

PS. Takie rzeczy jak fakt że definiujesz akcje w HTMLu. Może jesteś za młody żeby to pamiętać ale przerabialiśmy to gdzieś około Internet Explorera 5 - Tam też na kazdym elemencie był onclick="". Wychodziły z tego takie nieutrzymywalne potwory że zrodził się z tego cały trend “Unobtrusive Javascript”. Ludzie się nauczyli że logiki się nie pakuje do szablonó. Najwyraźniej wszyscy się nauczyli oprócz geniuszy którzy projektowali Angulara. Ale to mozę dlatego że początkowo to nie miał być framework dla programistów tylko łatwe narzędzie dla “dezajnerów” do projektowania formularzy. Coś jak VBScript.

PPS. Ja naprawdę nie jestem jakimś specjalnym gburem. Nie staram się kogoś specjalnie obrażać. AngularJS jest po prostu naprawdę okropnie źle zaprojektowanym framworkiem. Naprawdę trzeba się starać żeby coś tak mocno spierdolić.

React.js - A guide for Rails developers