Junior/Regular RoR szuka pracy [Zdalnie lub Białystok]

Witam,
mam około 1,5 roku komercyjnego doświadczenia w RoR, chcę dalej się rozwijać w tej technologii. Szukam stażu/etatu/projektu najchętniej zdalnie lub w okolicach Białegostoku.

Znajomość:

• Ruby
  • Ruby on Rails
  • Git
  • Postgresql
  • Haml/Slim
  • Rspec
  • Devise
  • Dobra znajomość JS
  • Deploy aplikacji i przygotowanie serwera pod aplikację
  • Linux
  • Język angielski - swobodne czytanie oraz pisanie

Jeśli w jakiś sposób moje ogłoszenie wydaje się interesujące to proszę o wiadomość na priv,

Pozdrawiam

Hello, I currently have two ROR projects. Our company is in Hamburg, would that be a problem to come 1-2 times a year for 2-3 days to coordinate?

Kind regards
Joachim

Hej,

Szukamy właśnie Juniora który dołączyłby do naszego teamu. Jesteśmy małą firmą, pracujemy sto procent zdalnie, jesteśmy właściwie all-remote company, więc wydaje mi się, że mógłbyś z nami realnie się rozwinąć, szczególnie w dziedzinie testów automatycznych (połączylibyśmy Twoją znajomość JS-a z automatycznymi testami integracyjnymi) lub powoli wdrażalibyśmy Cię w ścieżkę DevOps (jeśli skille deployu aplikacji i przygotowanie serwera pod nią chciałbyś wynieść na następny poziom). Stawiamy na pisanie czystego kodu i efektywną komunikacje - najważniejsza sprawa przy pracy zdalnej. Nie mogę się z tobą skontaktować przez forum, ale napisz proszę na mójnick at netzwind.eu

Pozdrowienia!

Hi Joachim,
Could you please send me more information about your projects?
Please PM me

Best,
Andrew

Hi Andrew, there are two different projects in RubyOnRails, frontend in reactjs. The issue is development of new functions, bug fixes, updates to new Ruby version. There is a team of 3-4 developers who create mobile applications and you have to coordinate with them.
If you are interested, I would like to call or skype you to discuss everything else.

Bets Joachim

Sure, you can find me on Skype: live:bis.dev or via email: andrewsss@protonmail.com