[Kraków] Lead developer with Ruby (16-22k)


#1

Cześć!

Poszukujemy nowej osoby, która dołączy na stałe do naszego zespołu. W skrócie - duży projekt, od początku rozwijany u nas, ciekawe technologie i wiele danych do przetwarzania :slight_smile:

Na początek kilka konkretów:

:money_with_wings: Stawka: 16-22k netto na B2B (umowa o pracę też jest możliwa)

  • 26 dni płatnego urlopu
  • dodatkowe dni płatnego chorobowego
  • darmowe śniadania, lunche, przekąski
  • 10% Twojego czasu możesz przeznaczyć na self-development
    :earth_americas: Miejsce: Kraków (Zabłocie) - cenimy sobie bezpośredni kontakt, więc nie pracujemy zdalnie
    :rocket: Start: od zaraz, ale możemy też poczekać, jeśli masz dłuższy okres wypowiedzenia

Firma postała w 2000 roku w Stanach; w 2005 roku otworzyliśmy biuro w Polsce, a w tym momencie cała firma (ok. 55 osób) pracuje z Krakowa. To co nas wyróżnia, to głównie kultura organizacji - oparta na dużej autonomii i wzajemnym zaufaniu.

Mamy płaską strukturę, co dla nas oznacza, że opinia każdej osoby ma taką samą wagę; nie ma u nas hierarchii ani menedżerów, za to mamy samoorganizujące się zespoły projektowe - tzn. każdy team ustala sobie wewnętrznie w jaki sposób chce pracować. Każda pojedyncza osoba u nas ma możliwość wpływu na decyzje podejmowane na poziomie firmy - zaproponowania nowych działań czy zgłoszenia swoich zastrzeżeń. Inną ciekawą rzeczą jest to, że cały (!) zysk firmy jest co miesiąc rozdzielany pomiędzy pracowników.

Pracujemy z klientami ze Stanów (1 duża firma + kilka start-upów) w bardzo partnerskim modelu; bezpośrednio z ludźmi odpowiedzialnymi za produkt, z dużym wglądem w kontekst biznesowy projektu. Każdy developer już od pierwszego dnia rozmawia z klientem. Występujemy bardziej w roli konsultantów niż podwykonawców - nasi klienci cenią sobie nasze sugestie, więc często mamy możliwość wpływu na projekt.

W tym momencie szukamy osób, które oprócz posiadania mocnych umiejętności technicznych (Ruby, Rails, relational databases, cloud-based architectures), mają doświadczenie w pracy bezpośrednio z klientem, rozumieją kontekst biznesowy swoich projektów, potrafią współtworzyć zespoły i przewodzić im.

:wave: Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub po prostu coś Cię zainteresowało, śmiało pisz na priv lub na jobs@u2i.com. Nie musisz od razu aplikować - chętnie zaprosimy Cię do biura na rozmowę przy kawie, podczas której my chętnie poznamy Cię bliżej, a Ty dowiesz się więcej o tym, jak działamy :slight_smile:

P.S. W zeszłym roku odwiedzili nas Corporate Rebels, którzy opisują firmy o nietypowej kulturze organizacyjnej - ich spojrzenie na nas możesz znaleźć tutaj: https://corporate-rebels.com/u2i/


Union Square Internet Development Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12A/200
30-701 Kraków


#2

@filiptepper proszę o przypięcie :slight_smile:


#3