Mieszkanie w Warszawie - jak dzielnica najbardziej przyjazna

Która dzielnica waszym zdaniem jest najbadziej przyjazna do życia dla młodych małżeństw? Raczej w centrum, nie będzie mi się chciało dojeżdżać.

Żoliborz - będziesz miał bliżej na WRUG :blush:

Każda.

Byle blisko metra :wink:

Akurat moim zdaniem Miasteczko Wilanów jest skomunikowane słabo, jeśli mieszka się daleko od Sobieskiego / Alei Wilanowskiej.

Samą okolicę polecam, mieszkam tam już prawie 4 lata i nadal jestem zadowolony.

Inwestycja Zora jest faktycznie ciekawa .Szczególnie,ze z tego co wiem deweloepr White stone, który ją buduje oferuje fundusz powierniczy tak więc nasze pieniądze w razie czego będą bezpieczne.Na miejscu jest wiele przedszkoli oraz szkół.

Jeśli chodzi o komunikację to moim zdaniem jest dobra. Nie ma porównania do popularnych Bielan czy też Białołęki.

Ale mówisz serio? :slight_smile: W Miasteczku Wilanów szkoła będzie od 2016, a jedyne przedszkole publiczne, jakie funkcjonuje na tym terenie przyjmuje co dziesiąte dziecko.

Mieszkam na Mokotowie, jakby ktoś chciał kupić tu mieszkanie z rynku wtórnego warto sprawdzić jak jest z miejscami parkingowymi, brak windy i niski standard mieszkań, jedyny plus to fakt że wszędzie blisko. Gdybym miała doradzać to raczej postawiłabym na na okolice Warszawy, Arkadia Łomianki jest świetnym miejscem do zamieszkania. Zwłaszcza dla rodzin z dziećmi, w pobliżu są szkoły językowe i przedszkola.