Polskie systemy płatności

robilem dotpay kiedys, w sumie kawalek kodu do niego to kilka linijek maja prose api

Czy miał ktoś doswiadczenia z transferuj.pl?

To ja również podpytam - czy ktoś ma jakieś doświadczenia z PayLane.pl? Zamierzam skorzystać z ich usług w nie dalekiej przyszłości.

Miałem ale tylko po stronie PeHaPowej.
Jeśli potrafisz sprarsować PHP to na stronie transferuj.pl jest wtyczka do WP ecommerce.
Na podstawie tego można by szybko gema stworzyć.

Tak, używam od ok. 3 lat. W tej chwili podpinam się również do nich z obsługą 3D Secure.

Nigdy nie korzystałam, ale może najwyższa pora się przekonać :slight_smile:

Mam to samo co piac hoo

Poniższa publikacja, przygotowana przez Departament Systemu Płatniczego Narodowego Banku Polskiego, jest rodzajem raportu na temat systemu płatniczego. Opisuje ona:

system płatniczy w jego aspektach instytucjonalnych i prawnych,
wykorzystywane formy rozliczeń pieniężnych, systemy płatności detalicznych i wysokokwotowych,
wykorzystywane systemy rozrachunku papierów wartościowych.

Ponadto zawiera obszerny zestaw danych statystycznych z tego zakresu. Publikacja jest tłumaczeniem rozdziału poświęconego systemowi płatniczemu w zbiorczym raporcie („Blue Book 2007”) wydanym przez Europejski Bank Centralny w sierpniu 2007 r.

hej, podbijam, szukam systemu płatności dla niekomercyjnego zastosowania: płatność za zawody albo składkę w klubie. Który jest najtańszy? Z tego co narazie ustaliłem payU wygląda obiecujaco.

Druga sprawa to, że mogę mieć zawodników ze Słowacji na przykład i zastanawiam się czy dużo droższy lub trudniejszy w implementacji będzie taki system. Bo jeżeli tak to lepiej przyjąć od nich gotówkę. Zazwyczaj jest ich 2óch.

Pozdrawiam

przelewy24 jest chyba najpopularniejszym takowym systemem. Jednak jego implementacja jest dość … jakby to nazwać “Trudna” “Uciążliwa”?. Na pewno długo się go implementuje bo przejrzałem owy poradnik do niego :stuck_out_tongue:
Możesz spróbować z api PayPala… na pewno jakieś jest - póżniej przelewasz na konto bankowe :slight_smile:

Powodzonka :slight_smile:

Jak to wygląda na dzień dzisiejszy? Chcę zrobić płatności dla panelu abonenta ISP - wstępnie biorę pod uwagę: przelewy24, payu i bluemedia - macie jakieś doświadczenia z nimi? Wymaganiem jest to, że klient ponosi koszt prowizji (taki podatek od wygody;-) ) i wpłaca na indywidualne konto. Chcę zrobić link obok faktury w panelu + ewentualnie link w mailu.