[Poznań/Poornomore.pl] RoR programista początkujący

Prężnie rozwijająca się agancja przyjmie początkującego programistę RoR.
Zarobki uzależnione od posiadanych umiejętności.

Wymagania:

1. Dyspozycyjnośc w godzinach 10 - 18 sta (może być zdalnie)
  2. Tytuł inżyniera(chodzi o udokumentowaną umiejętność liczenia - [akceptowalny jest także tytuł mgr. lub licencjat z matematyki, fizyki]tak żeby nikogo nie urazić jeżeli ktoś z tego forum uważa, że bez tych formalnych wymogów potrafi liczyć proszę o przesłanie CV)
  3. Gotowość do poszerzania wiedzy w szybkim tempie

Etapy rekrutacji:

1. CV + portfolio i list motywacyjny
  2. Rozmowa
  3. Test wiedzy
  4. Zadanie testowe

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@poornomore.pl

PoorNoMore Sp. z o.o., ul. Stary Rynek 71/72 61-772
Poznań. Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII
Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 512314,
NIP:9721249680, wysokoœć kapitału zakładowego 5000,00 zł.

Z ciekawości, mosty budujecie?

Zalecam zapoznać się z tym

I jakbyś mógł sprecyzuj wymagania.

Zależy od klienta :stuck_out_tongue:

Przepraszam za lekki offtopic, ale czy mógłby/mogłaby Pan/Pani rozwinąć co kryje się pod “udokumentowaną umiejętnością liczenia”? Jeżeli skończyłem jednolite studia magisterskie bez tytułu inżyniera to znaczy , że nie potrafię liczyć ?

Wynika z tego, że np. magisterium z matematyki nie dokumentuje umiejętności liczenia w sposób wystarczający? Oryginalne podejście.

1. Tytuł inżyniera(chodzi o udokumentowaną umiejętność liczenia - [akceptowalny jest także tytuł mgr. lub licencjat z matematyki, fizyki]tak żeby nikogo nie urazić jeżeli ktoś z tego forum uważa, że bez tych formalnych wymogów potrafi lcizyć proszę o przesłanie CV)

co to znaczy potrafi liczyć? Całki liczycie w Railsach? :wink:

Umiejętność liczenia posiada chyba każda osoba zdająca maturę. “Udokumentowana umiejętność liczenia” brzmi śmiesznie. Jeżeli w ogłoszeniu chodzi o jakieś wyrafinowane techniki np. rachunek różniczkowy, macierzowy, obliczenia hydrauliczne, aerodynamiczne, itp., to powinno być to konkretnie napisane. Całki chyba nie w Railsach, ale może chodzi o fragmenty kodu Rubiego, które w tle będą wykonywać jakieś obliczenia inżynierskie. Skoro Ruby jest językiem ogólnego przeznaczenia, to pewnie można też robić jakieś obliczenia za jego pomocą. Nie wiem tego na pewno, domyślam się jedynie.

Weźcie to poprawcie, bo bije podstawówką.

Oj tam zaraz potstafufką
Ale dziękuję za zwrócenie uwagi :smile:

Miło jest zobaczyć ofertę skierowaną do początkujących. Mam tylko jedno pytanie. Na prawdę wymagacie listu motywacyjnego ? Mnie zawsze się kojarzył z pewną formą upokorzenia. Gdyby ktoś był chętny przeprowadzić się do Poznania z miejscowości oddalonej o 500 km to jest to wystarczająca motywacja ? :wink: