[Poznań/Poornomore.pl] RoR programista początkujący


#1

Prężnie rozwijająca się agancja przyjmie początkującego programistę RoR.
Zarobki uzależnione od posiadanych umiejętności.

Wymagania:

  1. Dyspozycyjnośc w godzinach 10 - 18 sta (może być zdalnie)
  2. Tytuł inżyniera(chodzi o udokumentowaną umiejętność liczenia - [akceptowalny jest także tytuł mgr. lub licencjat z matematyki, fizyki]tak żeby nikogo nie urazić jeżeli ktoś z tego forum uważa, że bez tych formalnych wymogów potrafi liczyć proszę o przesłanie CV)
  3. Gotowość do poszerzania wiedzy w szybkim tempie

Etapy rekrutacji:

  1. CV + portfolio i list motywacyjny
  2. Rozmowa
  3. Test wiedzy
  4. Zadanie testowe

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@poornomore.pl

PoorNoMore Sp. z o.o., ul. Stary Rynek 71/72 61-772
Poznań. Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII
Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS: 512314,
NIP:9721249680, wysokoœć kapitału zakładowego 5000,00 zł.


#2

Z ciekawości, mosty budujecie?


#3

Zalecam zapoznać się z tym

I jakbyś mógł sprecyzuj wymagania.


#4

Zależy od klienta :stuck_out_tongue:


#5

Przepraszam za lekki offtopic, ale czy mógłby/mogłaby Pan/Pani rozwinąć co kryje się pod “udokumentowaną umiejętnością liczenia”? Jeżeli skończyłem jednolite studia magisterskie bez tytułu inżyniera to znaczy , że nie potrafię liczyć ?


#6

Wynika z tego, że np. magisterium z matematyki nie dokumentuje umiejętności liczenia w sposób wystarczający? Oryginalne podejście.


#7
  1. Tytuł inżyniera(chodzi o udokumentowaną umiejętność liczenia - [akceptowalny jest także tytuł mgr. lub licencjat z matematyki, fizyki]tak żeby nikogo nie urazić jeżeli ktoś z tego forum uważa, że bez tych formalnych wymogów potrafi lcizyć proszę o przesłanie CV)

co to znaczy potrafi liczyć? Całki liczycie w Railsach? :wink:


#8

Umiejętność liczenia posiada chyba każda osoba zdająca maturę. “Udokumentowana umiejętność liczenia” brzmi śmiesznie. Jeżeli w ogłoszeniu chodzi o jakieś wyrafinowane techniki np. rachunek różniczkowy, macierzowy, obliczenia hydrauliczne, aerodynamiczne, itp., to powinno być to konkretnie napisane. Całki chyba nie w Railsach, ale może chodzi o fragmenty kodu Rubiego, które w tle będą wykonywać jakieś obliczenia inżynierskie. Skoro Ruby jest językiem ogólnego przeznaczenia, to pewnie można też robić jakieś obliczenia za jego pomocą. Nie wiem tego na pewno, domyślam się jedynie.


#9

Weźcie to poprawcie, bo bije podstawówką.


#10

Oj tam zaraz potstafufką
Ale dziękuję za zwrócenie uwagi :smile:


#11

Miło jest zobaczyć ofertę skierowaną do początkujących. Mam tylko jedno pytanie. Na prawdę wymagacie listu motywacyjnego ? Mnie zawsze się kojarzył z pewną formą upokorzenia. Gdyby ktoś był chętny przeprowadzić się do Poznania z miejscowości oddalonej o 500 km to jest to wystarczająca motywacja ? :wink: