Sublime Text + Rails workflow

Spróbowałem i jakoś nie bardzo mogę się do tego przyzwyczaić (zwłaszcza na laptopie - przy otwartym NERDTree i 2 oknach tylko aktywne jest widoczne). W moim przypadku jak otwieram dwa / trzy okna obok siebie to chciałbym widzieć je w miarę podobnie.

przekonywanie o wyzszości jednego edytora nad innym jest … i tu każdy wsadzi dowolne stwierdzenie … bedzie pasowało. Rozumie @wafcio sam miałem kilka podejść do vima i z 2 lata temu pisałbym jak on. Co do Nerda i okien ja mam wywołanie Nerd pod kombo i po wybraniu pliku Nerd gasnie zwalniając miejsce, to jedna z zalet vima każdy moze łatwo dostosowac go do własnych upodoban. Jeżeli ktoś odpali gołego vima nie ma pojęcia o pluginach otworzy projekt ror w czystym to posiedzi w nim max 2 min . Dla chcących sprawdzić polecam dystrybucje spf13, po instalacji dostaniecie prawie wszystko co potrzeba do ror. wiecie jak to jest robisz program jakis problem łazi ci po głowie a tu zona wyjeżdza z tematem że przeciez obiecałem dzisaj wyskok na jezioro, raz tak straciłem lapka no i ciagle sie matrwisz o sprzęt. Teraz odpalam serwer w domu biorę jakiegoś gruchota za 3 stówy z textowym linuchem sesja ssh i wio:) z vimem kilka godz na baterii.

Bardzo mnie bawi ta wypowiedź bo SublimeText zacząłem używać właśnie dlatego, że nie trzeba do niego nic doinstalowywać żeby był świetnym edytorem out-of-the-box. Wymienione tutaj rozszerzenia potrafią czasem ułatwić pracę, ale ten edytor już bazowo jest rewelacyjny.

Ciesze się, że ciebie rozbawiłem

Masz rację, Sumblime ma wiele rozszerzeń, które usprawniają pracę i nie trzeba do niego instalować dodatkowych pluginów.

Czy udało się komuś zrobić w ST3 inline REPLa z prawdziwego zdarzenia - takiego który ładował by całe Railsowe środowisko bieżącego projektu? Chciałbym zaznaczyć fragment i zobaczyć output w drugim oknie.