[Wrocław / Zdalnie] Szukam pracy Staż/Junior RoR Dev

Witam, cześć i czołem! :slight_smile:

Szukam stażu bądź pracy jako Junior RoR Developer we Wrocławiu lub zdalnie. Swoją przygodę z Railsami zacząłem pół roku temu, w dalszym ciągu się uczę i zgłębiam swoją wiedzę z Ruby on Rails, jednak wiadomo najlepiej uczyć się od bardziej doświadczonych kolegów w zespole :slight_smile: Jestem otwarty na wszelkie propozycje, chętnie zrobię jakieś zadania testowe. Tutaj wrzucam mojego GitHuba: Click

Z góry wielkie dzięki za odpowiedzi :slight_smile:

Hej :slight_smile:
Również uczę się RoR, więc możliwe, że jesteśmy na podobnym poziomie, ale ja nie mam czym się pochwalić na githubie :wink:
Z tego co zauważyłam po repo to zrobiłeś tutorial railstutorial.org tak? Jestem ciekawa czy jest to wystarczające, aby dostać jakąś pracę. Jeżeli tak to super, też tak chcę! :wink:

hydroxyzinum

Ta praca czasem jest stresująca :wink:

Haha :joy:

Nie jest wystarczające :wink:

Nie dodałeś zbyt wielu funkcjonalności, więc może pomyśl o dodaniu obrazków do postów, zaimplementowaniu ckeditora, może jakiś newsletter. Poprawiłbym też wygląd strony, ponieważ jest mało czytelna, może jakiś mini panel admina?

@ag4ta @hydroxyzinum Też się uczę Ruby on Rails i kilku tematów z nim związanych. Jeśli jesteście z Wrocławia, to co powiecie na to żeby się umówić czasem gdzieś w lokalu i powymieniać wiedzą, doświadczeniem, podejściem do nauki, itp?
Pracy w RoR będę szukał w przyszłości. Narazie jeszcze nie czuję się za pewnie. Mój github.

@totenmilan Niestety ja nie jestem z Wrocławia :frowning: Jestem na etapie robienia właśnie tego słynnego tutoriala railstutorial.org, więc też nie mam za dużo do powiedzenia na temat Railsów, ale jak coś to możemy gadać na prv :wink:

@ag4ta Nie widze opcji wysyłania prywatnej wiadomości do ciebie (chociaż widzę jakiś nieaktywny panel “messages” u siebie), dlatego propopnuje Ci znaleźć mnie na fb. Jestem otwarty na tworzenie w przyszłości jakiejś prostej apki. Aktualnie kończe pewien kurs i książke o Ruby. Mam nadzieję że do końca roku zakończe te dwa tematy i w styczniu można coś spróbować przez c9.io i github zrobić. Co ty na to? Na fb jestem trochę tajny, dlatego znajdziesz mnie pod ‘grzes milan’.