WRUG w marcu, 19.03.2014 (środa)

Marzec thread go!

Mamy datę: środa, 19. marca
Mamy miejsce: jak zwykle PaństwoMiasto na ul. Andersa

Potrzebujemy prezentacji :wink:

Może edytowalne dla userów i18n z wykorzystaniem Redisa i np. Ridicka ?

CHCĘ!

Ja proponuję ze swojej strony:

  • Wokflow: Yeoman (Grunt, Bower) Livereload - przyspieszenie pracy z przeglądarką
  • Yeoman - pisanie własnego generatora
  • TDD JavaScript (Karma/Jasmine) to akurat na przykładzie angular.js.
  • Git workflow - gotowe przepisy

Pewnie trzeba będzie wybrać jeden punkt, ale zawsze można zrobić więcej niż jedną prezentację :slight_smile:

Temat testowania w Javaskrypcie mnie interesuje, chętnie bym posłuchał.

:+1:

Czyli, jak rozumiem, WRUG w środę po wroc_love.rb wygląda następująco:

  • @Piotrek „Filozofia a programowanie w Rubym”
  • @Zly „Edytowalne i18n z wykorzystaniem Redisa i Riddicka”
  • @Dariusz „TDD w JavaScripcie z wykorzystaniem Karmy i Jasmine”

Uprasza się o potwierdzenie (+ zmiany/doprecyzowanie tytułów), to będziemy mieli najwcześniej zaplanowanego WRUG-a w historii. :smile:

Potwierdzam :slight_smile:

Potwierdzam

Od jakiegoś czasu robię aplikację która z założenia w klasach ActiveRecord ma mieć wyłącznie persystencję (i asocjacje), więc siłą rzeczy modele są chude i wszelka logika jest wywalana do innych obiektów. Chętnie o tym opowiem, zwłaszcza że temat odchudzania modeli jest teraz trendi i dżezi. Ale to może lepiej w kwietniu, bo marzec już ma trzy spicze?

Trzy spicze to IMHO górny limit wytrzymałości. Dopisałbyś się do wątku kwietniowego? :slight_smile:

Jawohl!

1 Like

Niestety ja muszę się wypisać z dzisiejszego wruga, totalnie zapomniałem o wcześniej umówionym spoktaniu :confused:

Z chęcią zrobię w kwietniu tego samego spicza rozszerzonego o kilka innych narzędzi.

Może chcesz tutoriala z używania google calendar? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 Like

To się dopisz do wątku kwietniowego, por favor.

niestety nie dałem rady dzisiaj :frowning: