A gdzie jest Ruby/Railsy?

Hej.
Ktoś wie jak to możliwe? Chyba im coś umknęło.
http://webhosting.pl/Python.i.PHP.bez.kompleksow.wchodza.do.swiata.aplikacji.biznesowych

Ruby nie miesci się na tamtym wykresie: http://www.indeed.com/jobtrends?q=ruby%2C+python%2C+java%2C+perl%2C+php%2C+.net&l=&relative=1 :slight_smile:

Ha :smiley:

Jaka manipulacja, już byłem gotów stwierdzić, że przespałem kilka ostatnich lat i nie zauważyłem tego wysypu propozycji pracy w pythonie :smiley:

UPDATE:
Może to artykuł sponsorowany i kiepsko by to wyglądało jakby python nie był takim hitem .

WOW :smiley:

widzę że nie tylko ja skomentowałem odpowiednio :slight_smile:

Trend jest niezły, ale swoją drogą, jak się popatrzy na wartości absolutne, to Ruby jest na samym końcu. http://www.indeed.com/jobtrends?q=ruby%2C+python%2C+java%2C+perl%2C+php%2C+.net&l=
Osobiście, uważam, że nie ma co drzeć szat. Co prawda artykuł wspominał głównie o PHP i Pythonie, ale z naciskiem na języki dynamiczne.
O właśnie widzę, że dodano aktualizację o Ruby.

Vincent, are we happy? Vincent?

Gość pewnie miał zamiar napisać o Rubim, ale te “demagogiczne, nic nie znaczące dane” zepsuły mu śliczny wykres. Można porównywać na milion różnych sposobów i pewnie żaden nie będzie sprawiedliwy dla wszystkich. Jak widać po dorzuceniu do Rubiego - wykres kompletnie nic nie przedstawia i powoływanie się na niego to zwykła demagogia. Autor chyba strzelił focha i wrzucił tekst o “ciepłych bułeczkach” - wg mnie poziom informacji na tym portalu jest żenująco niski (ala webowa gazeta wybiórcza?).

Blogger please, mówimy o serwisie webhosting.pl :wink:

Facepalm. Bashowanie Wyborczej znowu jest w modzie? Myślałem, że to była specjalność “publicystów, którzy nie dołączyli do nagonki na IV RP”?

WTF ? Czy żyjemy w połowie lat 90’tych ? Perl moge jeszcze ogarnąć, ale TCL ? Pozatym ten artykuł to przedruk przedruku. Tutaj sie idzie na mase, byle pisać i byle czytali, a później takie kwiatki wychodzą że niby to Merb został zintegrowany z Rails http://osnews.pl/jest-ruby-on-rails-3-beta/ … o ile w normalnym świecie można jeszcze na takie rzeczy patrzeć z przymróżeniem oka, to w świecie technicznych newsów to po prostu czysta niekompetencja :confused:

Z powyższego wykresu wyrażnie widać, że popularność wszystkich języków programowania zmierza asymptotycznie w kierunku absolutnego zera i osiągnie go 21 grudnia 2012 kiedy to ewolucja ludzkości zatoczy koło i zaczniemy ponownie używać konsoli Timex-81 do robienia przelewów bankowych :wink:

Cholera, to znaczy że może być coś gorszego / bardziej prymitywnego od panelu zarządzania kontem w mBanku?

Panel zarządzania kontem w Multibanku. O ING nie mówiąc.

http://blogs.activestate.com/2010/02/where-is-tcl-hiding/ :wink: Chyba trzeba odszczekać, TCL to widać ładny kawał softu który trzeba utrzymać od 20 lat :stuck_out_tongue_winking_eye: