[Admad - Warszawa / Zdalnie] Ruby on Rails Developer (do 15000zl)

Pracujemy stacjonarnie w Warszawie, ale większość pracy prowadzimy asynchronicznie/zdalnie, więc zapraszamy też osoby zainteresowane pracą wyłącznie na odległość. Firma zajmuje się głównie pośrednictwem w sprzedaży (logistyka) i obsługą klienta. Tworzymy aplikacje wspierające pracę zespołów Callcenter (CRM, Voice), obsługę kampanii marektingowych w Internecie. Planujemy prace nad różnymi narzędziami wspierającymi szeroko rozumiany E-Commerce. Do zadań naszego zespołu należy nie tylko utrzymywanie i rozwijanie posiadanych aplikacji, ale także budowanie zupełnie nowych rozwiązań.

Staramy się być na bieżąco, większość aktywnie rozwijanych i wykorzystywanych aplikacji wykorzystuje Rails 6.x, Ruby 2.7.x oraz PostgresSQL 12. Większość kodu mamy dobrze otestowaną, staramy się pracować wykorzystując TDD. Korzystamy z RSpec. Posiadamy w pełni zautomatyzowany proces deploymentu. Znamy się na technologiach do samego żelaza, więc większość infrastruktury utrzymujemy we własnym zakresie. Z rozwiązań SaaS/IaaS korzystamy wtedy, kiedy przynoszą nam realną wartość (wykorzystujemy AWS).

Kładziemy bardzo duży nacisk na jakość tworzonego kodu. Mamy w pełni zautomatyzowany proces deploymentu aplikacji przez Github Actions oraz CircleCI. Mocno wykorzystujemy statyczną analizę kodu, badamy coverage. Wykonujemy deployment naszych aplikacji nawet kilka razy dziennie na produkcyjnie działających systemach.

W pierwszej kolejności poszukujemy osób, które chcą współpracować na miejscu (minimum 80%) w Warszawie w pełnym wymiarze godzin. Rozważymy jednak również podjęcie współpracy całkowicie zdalnej lub w niepełnym wymiarze (minimum 1/2 etatu - 40h/tyg).

Jesteśmy otwarci zarówno na osoby bez wcześniejszego, komercyjnego doświadczenia, jak i na doświadczonych programistów. Osobom na stanowiskach Junior Developera oferujemy stawki między 3000zł - 5000zł. Osobom z doświadczeniem oferujemy od 5000zł do 15000zł (netto do wypłaty). Jesteśmy elastyczni w kwestii docelowej formy zatrudnienia. Na okresie próbnym / rozruchowym proponujemy współpracę na umowę zlecenie (pierwsze 1-3 miesięcy).

Osobom, które mają doświadczenie w budowaniu typowych aplikacji CRUD w innych technologiach niż Rails, ale myślą o przebranżowieniu się chętnie zaproponujemy atrakcyjną ofertę!

Chętnie porozmawiamy z osobami, które mają zainteresowania zarówno związane z Backendem jaki Frontendem.

Technologie i narzędzia, które wykorzystujemy na codzień:

 • Rails 6
 • TDD / RSpec
 • PostgresSQL
 • Git (Github)
 • HTML/CSS (Bootstrap)
 • CircleCI

Oprócz tego, korzystamy także z:

 • Go
 • Redis
 • Nginx / Varnish
 • Docker
 • ElasticSearch
 • AWS
 • RabbitMQ

Jeżeli masz doświadczenie w Railsach i okolicznych technologiach lub chcesz dopiero zacząć pracować jako Programistka/Programista Ruby on Rails, to wyślij nam swoje CV, koniecznie w formacie PDF.

Zadamy Tobie kilka pytań, umówimy się na krótkie spotkanie. Potem, jeżeli nigdzie nie pracujesz zaproponujemy startowy okres próbny (1-2 tygodnie). Jeżeli natomiast myślisz o zmianie pracy, to w ramach zapoznania się będziemy chcieli abyś mógł pomóc nam przy faktycznych projektach przez około 5h-10h (oczywiście odpłatnie).

Kontakt: jobs@admad.io

(Jest to kopia ogłoszenia zamieszczonego kilka tygodni temu. Wrzucam od nowa, ponieważ zmieniły się nieco kryteria i widełki)

Linki do ogłoszeń:


Dane firmy:
Admad Limited
The Tides, ul. Wioślarska 8/5 floor
00-411 Warsaw, Poland

Hej, podbijam. :slight_smile: