Agile 2 edycja i zastój

Witam, korzystam z pdf’a 2 edycji agile’a web developement with rails i nie potrafię przejść “potczątków”, a mianowicie:
Postępując według instrukcji zawartych w tej oto książce dochodzę do strony numer 76, gdzie polecono mi, abym stworzył kontroler “admin” i edytował plik “admin_controller.rb” kodem

class AdminController < ApplicationController scaffold :product end
następnie zapisał wszystko, uruchomił server i przeszedł do aplikacji przez przeglądarkę na adres http://localhost:3000/admin
po wykonaniu instrukcji wyskakuje błąd:

[code] NoMethodError in AdminController#index

undefined method `scaffold’ for AdminController:Class

app/controllers/admin_controller.rb:2[/code]
Podejrzewam, ze jest to spowodowane niekompatybilnością wersji railsów na moim komputerze i wersji przedstawionej w książce. Stąd pytanie: Jak prawidłowo postąpić w wersji moich railsów (2.1), albo jak zrobić, by moja aplikacja była kompatybilna z wersją railsową z książki(nie wiem na jakiej wersji jest oparta druga edycja). Wolałbym to drugie, aby nie napotykać ciągle błędów przy tworzeniu aplikacji :slight_smile:
Z góry dziękuje za odpowiedź i przepraszam za te “zielone” pytania, ale nie potrafiłem znaleźć odpowiedzi u wujka google.

Wyjścia:
zainstalować rails 1.x
zainstalować plugin scaffold
pisać w rails 2.x bez Agile Web… (zreszta chyba wydanie 3 dotyczy rails 2)
Jak?
http://forums.pragprog.com/forums/22/topics/184
albo

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=dynamic+scaffold+in+rails+2&lr=&btnG=Szukaj+w+Google

pozdrawiam

Dzięki za rady, wybrałem zainstalowanie railsów 1.2.3 i wszystko śmiga… :slight_smile: Dzięki za rade ^^