Agile Web Development with Rails na Allegro

ladnie ladnie - 120 zl - zamawiajac nowke z usa wychodzi ok. 80zl z przesylka, wiec jak ktos moze poczekac te kilka tygodni to sie srednio oplaca… [tak - wiem wiem - wczesniej ksiazka byla drozsza - stad pewnie ta cena]

Na dodatek w grudniu ma być drugie, znacznie lepsze wydanie… Jest faktyczne lepsze, wiem bo mam PDF.

tez mam PDF’a i wlasnie czekam do grudnia, aby sobie kupic :))

Witam,

Wiem, ze moze bezczelnie napisze ale kto mi podesle ten PDF 2nd ed. ? :stuck_out_tongue:

Jakos nie widze glebszego sensu placenia za cos co predzej czy opzniej “wygoogluje”, a $23.50 to mozna na dobry i smaczny alkohol przeznaczyc czy zabrac matke/zone/kochanke na (bardzo) mala kolacje wieczorem …

best regards,

Hej,

Wiem, że to może bezczelne, ale podeślij mi kilka swoich komercyjnych projektów wraz z przeniesieniem praw autorskich:)

[quote=hekto5]Hej,

Wiem, że to może bezczelne, ale podeślij mi kilka swoich komercyjnych projektów wraz z przeniesieniem praw autorskich:)[/quote]

  • co ma piernik do wiatraka ?!
  • nie przypomniam sobie bysmy byli na TY
  • wydaje mi sie, ze nie byl Pan adresatem mojej prosby
  • wydam te pare groszy, widze, ze spolecznosc bardzo uczciwa, byle tak dalej Panowie, w innych kwestiach takze :stuck_out_tongue:

No bardzo dużo, jeśli tego nie rozumiesz, to może to nie jest miejsce dla Ciebie.

Sam piszesz o społeczności, a włazisz tu w butach umazanych gnojem i rozsiewasz brzydki zapach… trzeba było poczytać, poobserwować, zapoznać sie z panującymi zwyczajami.

Zostawiasz PUBLICZNY post na PUBLICZNYM forum. Proponuję głębsze przemyslenia na ten temat.

To już Twoja sprawa. A wystarczyło skorzystać z ‘haxorskiej’ opcji SZUKAJ… Społeczność oferuje tego czego potrzebujesz, wystarczy ruszyć głową.

Serdecznie pozdrawiam.
EOT

Goń sie warszawiaku …

Nie pozdrawiam,

Prosiłbym o zbanowanie tego konta.

Leb se zbanuj warszawiaku, przeczytaj jeszcze raz moje posty, a potem pisz o gnoju.
Wracaj do gimnazjum.

Fajny troll :slight_smile:

Niom, a może go zachować jako maskotkę? Koloryt ludu? Kontakt ze smutną rzeczywistością?

Wydaje mi się, że dyskusja znacząco się przedłużyła.

ksiazka, ktora byla na allegro w temacie postu zostala oddana za darmo milosnikowi railsow :wink:

no i kupilem wydanie 2 w pdf :slight_smile:

roxer

PS
za $20 mozna dostac 10 ksiazek rails/ruby na http://my.safaribooksonline.com/home (tylko trzeba troche sie nameczyc aby skopiowac do worda, strona po stronie :wink:

No, no, no… Co tu się działo jak mnie nie było:) Prawdę mówiąc spodziewałem się takiej odpowiedzi. Bezczelny gremlin.