Aplikacja dla Programistów

Cześć,

mam na imię Wojtek i to mój pierwszy post na tym forum. A piszę w dość nietypowej sprawie. Chciałem wam pokazać aplikację Filttr która w skrócie służy do szukania pracy/projektów dla programistów. Co prawda nie wiele ma ona wspólnego z Ruby, ale pojawiają się w niej oferty dla ludzi znających tę technologię.

Link do apki:

Badzo zależy mi na opinii czy taka forma szukania pracy Wam się podoba. Nie ja jestem autorem aplikacji (mój kumpel pracuje przy niej od dawna), ale bardzo zależy mi na każdej opinii.

Pozdrawiam,
Wojtek

Cześć,

ja ostatnio ją miałem na smartphonie, ale było trochę błędów i po jednym dniu wyleciała.

Z tego co pamiętam nie dało się podpiąć profilu goldenline (a id profilu podawałem na pewno dobrze), a bez jego podpięcia nie dało się zmienić swoich ustawień dotyczących pracy, bo goldenline jest wymagany…

Sevin,

dzięki za feedback. Problem z Goldenlinem jest mi znany i był zgłaszany wiele razy. Problem polegał na tym, że Golden nie ma żadnego API które można by wykorzystać do stworzenia profilu użytkownika. Dlatego preferowanym typem rejestracji jest Linkedin - tam od razu umięjętności są dodawane do profilu. Niedawno był nowy update. Żeby uniknąć takich sytuacji jak Twoja, został stworzony “mikroprofil”. Przy rejestracji podajesz tylko technologię i lata stażu.
Możesz spróbować się teraz zarejestrować, zobaczyć i o ocenić. Na takich jak Twoja opinia bardzo mi zależy.

Pozdrawiam,
Wojtek

Wrzuciłem na nowo na telefon, zobaczymy :slight_smile: Na pewno na plus, że faktycznie nie ma już tego błędu przez, który wcześniej appka wyleciała :thumbsup: