Aplikacja i strona+ pomoc w zrobieniu projektu na studia

epicki wątek, płaczę

10 Likes

oj tam oj tam szukałem pomocy/ roboli w projekcie.
Zostałem poproszony o pomoc w sprawdzeniu kodu,nie znam sie, ale była okazja żeby zarobić, tak więc chciałem zarobić na stworzeniu programu, a wy programiści byście nie zbiednieli od tego!!!
lepszy dobry przejrzysty kod, niż kod jakiegoś kolesia który dopiero klepie kod który jest czytelny tylko dla niego. mój FAIL ;]
hahaha biedaczek, haha zemsta najlepiej smakuje na zimno:)
nie ma to jak sie pod kogoś podszyć:)

ja tak od siebie napiszę, jeśli podobnej składni używasz przy pisaniu kodu to niechciałbym być w skórze osoby, która z tobą współpracuje… sorry, ale mimo usilnych prób rozczytania tego co napisałeś jakoś słabo to ogarniam, prawie loren ipsum… btw good luck! :wink:

2 Likes

oj tam ojtam od niedawna mieszkam w polsce więc chyba nie musze idalnie władać tym językiem, prawda?

rozdwojenie jaźni czy odwrócenie uwagi? :dizzy_face:

tak odwrucenie uwagi:) od czego!!! ;D

Jesteś geniuszem zła, dziękuję za zrobienie mi dnia.

2 Likes

No to zaczynamy poniedziałek…na wesoło! :smiley:

1 Like

@beatamosor, ja bardzo chętnie z Krzysztofem (a może Pawłem? ;)) pogadam na rozmowie rekrutacyjnej :smiley:

to pewnie chłód i halucynacje z niedożywienia i śmierć

2 Likes

@lucek Dzięki pomocy @gotar (dzięki!) wiemy, że oba ogłoszenia zamieściła jedna i ta sama osoba i znamy jej e-mail i IP, więc chyba już nie będzie okazji do rozmowy :wink: Szkoda czasu.

Myślę, że to też dobrze zadziała jako negatywny przykład dla innych, którym przyszedłby do głowy podobny pomysł.

Nieprawdam. Richard Hendrix nauczył się w weekend jak miał 17 lat.

@olka202 myślę że możemy ten wątek też uznać za ‘czerwoną kartkę’ :slight_smile:

Zdecydowanie!! Bardzo smutne, że takie rzeczy w ogóle mają miejsce :frowning:
Mimo wszystko cały czas wierzymy w tych, którzy mają dobre intencje i chętnie, dzięki samodzielnej pracy (!) dołaczą do naszych workshopów :slight_smile:

Wysyłajcie każdemu odrobinę zmieniony opis zadania testowego to będzie od razu wiadomo który cwaniak stoi za forumowym awatarem.

3 Likes

@Tomash tak też teraz robimy :slight_smile: