Aplikacja i strona+ pomoc w zrobieniu projektu na studia

Pomoc w napisaniu programu na zajęcia, jest ktoś taki dobry???
i pomoże, ewentualnie napisze cene pomocy, ewentualnie opisanie jak to napisałeś, oczywiście forma najprostrza, nie musi byc idealnie .

The task is to create an Online Bookshelf.

App should contain two pages:

  1. Page where an administrator will be able to add new books to the bookshelf. Books should have a title, author and cover photo.

  2. Page where a user can choose books from all the books added by the administrator. This page should be divided into two sections:

a) all books

b) books chosen by user

Every time user visits his bookshelf, he should see books chosen by him last time (and be able to add more books and remove those selected before).

Users should be identified by unique ID.

Web version: A user should be able to visit his or her bookshelf by adding his or her USER_ID to page URL e.g. http://mydomain/bookshelves/USER_ID.

Mobile version: A user should be able to visit his or her bookshelf by selecting his name from list of all users.

Requirements:

use Rails or Sinatra for web version or iOS for mobile version,

use any database you like (MySQL, PostgreSQL, MongoDB, Redis or any other),

write tests,

100zł/h FV
Za darmo pomogę Ci z interpunkcją:

  • po kropce duża litera,
  • przed kropką nie ma spacji,
  • jeden pytajnik wystarczy.
1 Like

spoko, czy interpunkcja jest warta wytykania? :slight_smile: ok jst ważna ale to jest tylko forum, i chodzi o przekaz a nie o wytykanie pierdół;p
100zł0 wow!!! dobrze się cenisz. niestey ja biednny student;/

To jako biedny student ucz się Ruby on Rails to będziesz zarabiał 100zł/h zamiast płacić komuś żeby robił za ciebie programy na zliczenie.

A forum jest narzędziem dla ludzi potrafiących posługiwać się językiem pisanym.

PS. Już tylko z czystej ciekawości czemu zadanie jest po angielsku?

2 Likes

Mam zagadkę dla Ciebie.
Jest dwóch żuli, jeden jest uprzejmy i miły, zdanie zaczyna od: ‘Przepraszam, czy…,’ a kończy na ‘miłego dnia’, zna kilka zwrotów po angielsku i ładnie się uśmiecha. Drugi jest ordynarny i straszy przechodniów gdy nie dostanie drobnych. Jak myślisz, który ma na jasnego lagera, a który wali denaturat ?

4 Likes

Masz race trezba sie nauczyc ale 2 tyg to chyba mało nieprawdaż?
Zgadam się forum jest dla i wsyztskoów którzy potrafią pisać ale nie nalezy czepiac sie o pierdołe:P
A zadanie po ang ponieważ jest tez dla cześć obcokrajowców. A wtych czasach każdy polak potrafi angielski, a przyajmniej podstawy, a obcokrajowcy nawet nie chcą, nie mogą się polskiego uczyć ze względu na wymowe itd. a pozatym po co? jak i tak większość luudzi robi studia w polsce np na UJ a potem wyjazd:) bo przewagą polski jest to że studia sa za darmo.

Hahaha miła/ fajna zagatka, ale odpowiem w ten sposób, jesli teraz porównujesz to o co prosze do zuli itd to kiepsko;/ owszem lepszy lager niż denaturat ale jest jeszcze coś poza pieniądzmi prawda, chyba że sie myle i ludzi są ślepo zaślepienii… pieniędzmi, dożenie do kasy, nachapanie się …, wiadomo że to jest ważne ale chyba nie najważniejsze prawda. szczególnie jeżeli ktoś jest w czymś biebły? Prawda?

Masz rację.
Porównuję to o co prosisz do ‘żulenia’ i to takiego nie najwyższych lotów.
Ludzie są zwykle zaślepieni kasą … w tych krótkich przerwach między robieniem darmowych bibliotek, frameworków, a odpowiadaniem ludziom, którzy wiedzą o co pytają.

Dobrze. To może zakończmy tą dyskusje w sumie o niczym? Wiadomo każdy chce zarobić, i się nie narobić:) też bym tak pewnie robił.
A tak tylko z ciekowości według Ciebie to jest trudny projekt?

Dla Ciebie jest trudny.

Staram się być grzeczny, nie ironizować. więc tego też bym oczekował od innych rozmówców.
Dla mnie jest trudny, zadałem pytanie czy dla Ciebie też, jeżeli jeseś programistą i zajmujesz się tym. I nie oczekiwałem zrobienia, ani opisanie tego bo od takich ludzi jak Ty to raczej pomocy bym nie oczekiwał. Ja akurat zajmuje się projektowaniem map GIS zawodowo, a ten kurs robie jako dodatkowy. zresztą nieważne. widze że dyskusja " zeszła na psy".

zadałem pytanie czy dla Ciebie też

No właśnie chyba nie zadałeś …
Odpowiedziałem Ci na pytanie w takiej formie w jakiej je postawiłeś, przeczytaj jeszcze raz.

bo od takich ludzi jak Ty to raczej pomocy bym nie oczekiwał.

Tak jest. To się chyba nazywa ‘klasa wyzyskiwaczy’.

Tak zadałem pytanie, czy dla Ciebie też,? odpowiedz mogła by brzmieć np: Nie dla mnie nie, zadanie jest proste. albo “Łatwizna”.
Ale czego tu oczekiwać na forum.
Klasa wyzyskiwaczy, haha no chyba za wysoko się cenisz:) ironia.
Sam zatrudniam 3 stażysów, za referencje i nigdy nie słyszałem żeby to było jakie kolwiek wyzyskiwanie? chociaż wiadomo że jest.

W tym momencie rozwiałeś moje wszelkie wątpliwości.
Powodzenia z projektem.

1 Like

Wszystko super, ale to jest zadanie wstępne na praktyki do LunarLogic. Do tego wyraźnie jest napisane że masz to zrobić samodzielnie

7 Likes

Zgadza się, jest to zadanie rekrutacyjne na staż u nas. Nie spodziewaliśmy się, że zgłaszają się do nas tak nieuczciwe osoby.

@krzysiek123 to, że zadanie wykona za Ciebie ktoś inny nie oznacza, że przejdziesz drugą część rekrutacji i z powodzeniem będziesz u nas pracować. Podczas rozmowy pytamy o szczegóły techniczne projektu, a jeśli nie potrafisz napisać tego projektu, to już w pierwszych dniach stażu będzie to bardzo widoczne.

@willyW i @addendum dzięki za zwrócenie uwagi! Niestety konto założone jest tyko wyłącznie na potrzeby tego postu, a część maila po której mogłabym zweryfikować osobę - jest wykasowana.

3 Likes

Haha, taka wpadka :D.

kłamstwo ma krótkie nogi :smile:

Właśnie się dziwiłem że niby zadanie na studia ale po angielsku. Ja cie kręce ale tzeba być idiotą żeby na forum RoR wklejać to zadanie, jakby wszyscy programiści RoR tu nie siedzieli i nie mieli wyłapać.

@beatamosor napisz do admina powinien mieć dostęp do maila. Ewentualnie powtórnie sprawdzić wszystkich Krzyśków, w ostateczności filtrować po polszczyźnie.

4 Likes

:smiley: no i po praktykach (do nas też nie aplikuj proszę).