[Astarium/Warszawa] Młodszy programista/programistka

O nas

Cześć,
Nazywamy się Astarium i pracujemy nad nowym, własnym serwisem, w niedużym zespole, na Saskiej Kępie w Warszawie. Budujemy fajny produkt, który oferuje sporo technicznych wyzwań, nie jest to kolejna sieć społecznościowa dla wielbicieli kotów.

Wymagania

Wymagamy umiejętności programowania w Rubym lub JavaScript, logicznego myślenia i chęci do nauki. Na co dzień korzystamy między innymi z: Ruby, Rails, Ember.js, Sinatra, SASS, haml, git, minitest, Foundation, PostgreSQL i Resque. Jeśli chcesz je poznać, to dobrze, jeśli część z tych rzeczy znasz to świetnie. Idealnie jeśli potrafisz tworzyć klasy, które nie dziedziczą po ActiveRecord, ponieważ staramy się korzystać przede wszystkim z Rubiego, a nie Railsów. Nasz frontend to aplikacja w Emberze, tak więc spodziewaj się, że przyjdzie Ci pisać sporo JavaScriptu.

Oferujemy

Szukamy kogoś do dłuższej współpracy, do pracy na miejscu w Warszawie, oferujemy 2500-4000 zł brutto przy umowie o dzieło, lub netto na fakturze. Oferujemy mnóstwo okazji do nauki w fajnym zespole, dodatkowo będziesz miał(a) realny wpływ na rozwój produktu i ciekawe zadania. Mamy dużo pracy, więc jest szansa ubrudzić ręce w różnych technologiach i zadaniach.

Rekrutacja

Zgłoszenie wyślij na aleks@astarium.pl, najlepiej jeśli moglibyśmy zobaczyć próbkę Twojego kodu.

Oczywiście odpowiadamy na wszystkie zgłoszenia, zawsze się dowiesz o wyniku rekrutacji.

Na dole dołącz formułkę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883).”

Dane firmy:
Astarium sp. z o.o.
ul. Francuska 23/2
03-906 Warszawa

Ogłoszenie już nieaktualne, znaleźliśmy właściwego kandydata.