Berlin- Back end Developer

W związku z dynamicznym rozwojem zespołu mojego klienta, niemieckiej firmy ze swoją siedzibą w Berlinie poszukuję Back- end Developerów

Responsibilities:
Develop the backend parts of new key features for Company Rails-based platform.
Optimize the backend of existing features for performance and stability.
Find and resolve issues with the platform in close communication with our users.

Requirements:
Solid experience with Ruby and at least one more language (preferably C/C++).
Significant experience with Ruby on Rails and at least one other web application framework.
Great SQL skills, including complex queries and optimization.
Strong fluency in nginx/Thin/MySQL/*nix stack.
Experience with test-driven development as well as queue-based architectures, specifically RabbitMQ.
Working knowledge of music production tools and techniques.
Writing and UI design skills a plus.

Aplikację proszę wysyłać na adres wjuszczak@sowelo.eu

Praca zdalna wchodzi w grę, czy tylko na miejscu?

http://yana.com/jobs/show/4494
onsite yes czyli z pracy zdalnej nici.

Fajnie ta polska firma prowadzi rekrutację – pan rekruter najpierw napierał na rozmowę, jak się umówiłem po pracy to zadzwonił co do minuty, zakończył rozmowę “to już wysyłam panu maila” i… od kilku dni cisza :smiley:

Swoją drogą brak informacji o tym jaka to firma w ogłoszeniu “dla Polaków” jest, w czasach gugla i słów kluczowych, troszeczkę słaby.

[quote=Tomash]Fajnie ta polska firma prowadzi rekrutację – pan rekruter najpierw napierał na rozmowę, jak się umówiłem po pracy to zadzwonił co do minuty, zakończył rozmowę “to już wysyłam panu maila” i… od kilku dni cisza :smiley:

Swoją drogą brak informacji o tym jaka to firma w ogłoszeniu “dla Polaków” jest, w czasach gugla i słów kluczowych, troszeczkę słaby.[/quote]
Tomash, byłem na rekrutacji na miejscu więc jak jesteś jeszcze zainteresowany to mogę coś tam napisać :wink:

Jestem zainteresowany.
Czy padło sakramentalne pytanie o “finanzielle Erwartungen” ?

Jeśli nazwa firmy ma “Phunk” na początku, to życzę udanej współpracy ^^

No przecież Marr już podał linka że to Soundcloud.

Jakiś czas temu pani z tego pośredniaka (aka firmy “hedhanterskiej”) kontaktowała się ze mną. W dokumentach, które otrzymałem widniała kwota €40-60k brutto za rok - okolice średniej kwoty jaką zarabia przeciętny senior developer w Berlinie (mowa o przeciętnym senior developerze czegokolwiek).

Bardzo przeciętnym.


Jeszcze/ponownie zarzucają sieci :slight_smile: