Bezpłatne szkolenia Ruby on Rails

BEZPŁATNE SZKOLENIE Z RUBY ON RAILS

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie dofinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Nauka języka programowania Ruby i frameworka Ruby on Rails

  • 3 poziomy zaawansowania
  • przede wszystkim praktyka
  • 5 dni intensywnych zajęć po 8 godzin
  • zapewniamy darmowy catering

Ruby on Rails

Framework Ruby on Rails oraz język programowani Ruby to nowoczesne i szybkie narzędzia do tworzenia programów oraz stron internetowych. Znajomość i praca w języku Ruby oraz framework Ruby on Rails pozwala znacznie skrócić czas tworzenia aplikacji czy strony www, ale do tego nie trzeba chyba nikogo przekonywać na tym forum;)

Kto może wziąć udział?

Nasze szkolenie kierujemy do wszystkich pracowników mikro i małych przedsiębiorstw oraz osób samozatrudnionych w województwie śląskim.
Oferta adresowana jest w szczególności do firm zajmujących się tworzeniem i zarządzaniem stronami internetowymi, ale również do wszystkich firm działających w sektorze IT (szczegóły w regulaminie na stronie www.railshost.com).

Kto będzie prowadził szkolenie?

Szkolenie z frameworka Ruby on Rails oraz języka programowania Ruby są prowadzone przez doświadczonych programistów pragnących podzielić się swoim bogatym doświadczeniem. Nasi trenerzy na co dzień wykorzystują swoją wiedzę i rozwijają umiejętności w praktyce, dzięki czemu nasze kursy są wyjątkowo praktyczne :slight_smile:
Szczegółowy program szkoleń do pobrania na stronie www.railshost.com.

Gdzie?

W jednym z wybranych miast w województwie śląskim:

Bielsko-Biała a Cieszyn a Chorzów a Częstochowa a Katowice
Gliwice a Dąbrowa Górnicza a Racibórz a Rybnik a Sosnowiec

Kiedy?

Już wystartowaliśmy! Nabór na nasze szkolenia wciąż trwa. Wszystkich chętnych zapraszamy do wysłania zgłoszeń przez nasz formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie www.railshost.com lub kontakt na adres e-mail szkolenie@railshost.com oraz numerem telefonu +48 537 070 010.

Koszt

Jak w tytule:) Szkolenia prowadzone przez naszych trenerów są w pełni dofinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO i są bezpłatne dla wszystkich chętnych, spełniających warunki uczestnictwa w naszych kursach (szczegóły w regulaminie).

Zapraszamy wszystkich chętnych do rejestracji na stronie www.railshost.com lub o kontakta na adres e-mail: szkolenie@railshost.com oraz pod numerem
telefonu +48 537 070 010.

Chętnie bym się zapisał, ale niestety nie mogę sobie pozwolić na 5 dni wolnego. Świetna byłaby opcja weekendowa.

Fajna inicjatywa, oby więcej takich

Dzięki:) Bedzie więcej, przynajmniej na Śląsku. Planujemy więcej niż tylko jedną edycję.

Małe uwagi co do serwisu:

  • linki regulamin pod formularzem (http://railshost.com/interesteds/#registration) po najechaniu robią się białe, znikają. Niezbyt to fajne.
  • te same linki działają, otwiera się PDF, gdy mamy świeżą stronę, po błędnym zweryfikowaniu forularza (na niewypełnionym klikamy wyślij), błędy się do formularza pojawią, ale linki przestają działać, zamiast pdf jakis plik html się ładuje.

Dzięki za uwagi. Zajmiemy się tym i pozdrawiam.