BIZNESQ.pl - proste zarządzanie projektami w RoR

Dzień dobry!

Pragnę przedstawić mój serwis, który stworzony jest na Railsach - BIZNESQ (http://www.biznesq.pl/).

To webaplikacji do zarządzania projektami firmy i zadaniami pracowników z bardzo przyjaznym, prostym interface.

Chętnie posłucham komentarzy :slight_smile:

Pozdrawiam!

Marek Ekes
biznesQ, bizneSQ, biznESQ, bizNESQ, biZNESQ, bIZNESQ, BIZNESQ!

zostałem przywitany jebitnym napisem “JESTEM PROJECT MANAGEREM.” i odruchowo zamknąłem zakładkę :wink:

chyba fajny layout mi mignął :smiley:

Tomasz, czy to jakas trauma czy cos Cie w takim napisie odrzuca? :wink:

Marek

[quote=Tomash]zostałem przywitany jebitnym napisem “JESTEM PROJECT MANAGEREM.” i odruchowo zamknąłem zakładkę :wink:

chyba fajny layout mi mignął :D[/quote]

Jedno pytanie. Dlaczego miałbym używać biznesq a nie basecamp ? Jaka przewaga rynkowa narzędzia nad innymi rozwiązaniami na rynku ?

Dla mnie basecamp jest toporne. Ale to moja subiektywna opinia. Nie podoba mi się po prostu. Rozesłałem info o bisnesq do zainteresowanych.

Podawanie cen netto jest bardzo słabe. Nie widzę darmowego konta (nie będę płacił na podstawie demo) - OK - niżej jest informacja o darmowych 2 miesiącach - ciężko się do niej dokopać. Niezmiernie ciekawe, że konto za 50 zł ma mniej przestrzeni na załączniki niż konto za 100 zł. :wink: Bardzo długo ładuje się strona /demo.

Wygląda ładnie. :slight_smile: Chociaż ten standardowy zestaw ikon… No naprawdę…

Acha - nie widzę wersji angielskiej (źle szukam?). Jeśli myślicie o sukcesie to czym prędzej ją stwórzcie - w Polsce ludzie matkę sprzedadzą za złotówkę, a Wasz serwis tani nie jest.

Dlaczego konto Pro ma tylko 1GB przestrzeni na pliki a konto “startup” 10GB ?

Heh, Basecamp jest inny (moim również zdaniem właśnie “toporny”). BIZNESQ opiera się na innym podejsciu do User Experience - jest bardziej przejrzysty, przyjemniejszy w użyciu dzięki drag&drop i ogólnie dużo prostszy moim zdaniem niż Basecamp

Nie chcialem jednak tu poruszać biznesowych aspektów istnienia BIZNESQ…

Bardziej chcialem powiedziec Wam o jeszcze jednej - moim zdaniem bardzo ladnej - webaplikacji opartej o RoR. I dodać, że szukając technologii do stworzenia systemu m.in. to forum przekonało mnie do zrobienia tego w RoR i uwazam, ze to byl dobry wybór :slight_smile:

Milego dnia!

Marek Ekes

P.S. Dzieki sevos za rozeslanie info do znajomych. Nie chcialbym postu tu traktowac jako reklamy, lecz każde polecenie jest naprawde mile :slight_smile:

Ceny netto stąd, że produkt jest kierowany do firm. Info o darmowym okresie testowym faktycznie przydałoby się dać bardziej na wierzchu - dzieki za radę.

I dziękuje za słowa, że BIZNESQ jest ładne :wink:

Nad wersją angielską pracujemy, bo zgadzam się z obserwacją.

Marek

Po screenshotach troche jakby onlinowy klon Things ale się nie przyglądałem zabardzo :wink: Czy ten gradient w kratke to tak specjalnie ? :slight_smile:

Wszystko fajnie, ale tło z Photoshopa trochę razi.

Dziękuje! Już się martwiłem, że to mój komputer zaczął opacznie interpretować przezroczystość i mi photoshopną kratką zasłonił. Bo gdyby nie to tło to ogólny layout jest całkiem ok, chociaż uważam, że design nie jest kierowany w klienta koroporacyjnego.

I jeszcze to Q na dole tak jakoś wygląda jakby było na siłę wrzucone.