Blad 400 na digitalocean

Witam, Mam wykupiony cloud hosting na digitalocean 1Gb pamięci. Postawiałem tam aplikacje i wszystko działało. Od 2 dni jak wejdę na ta aplikacje to dostaje błąd 400 Bad Request (Request Header Or Cookie Too Large).

Czytałem ze można ustawić sobie w ngnix ‘large_client_header_buffers 4 16k;’ i to pomoże. Owszem pomogło ale po tym dostawałem 500 i w errors.log miałem

“[alert] 4432#0: *1144 socket() failed (24: Too many open files) while connecting to upstream, client:”.

Tu znowu w googlach maja rozwiązane na to ‘worker_rlimit_nofile …;’. Jak to ustawie to mam 502 Bad Gateway i w logach:

‘[alert] 4683#0: 1024 worker_connections are not enough’
‘[error] 4683#0: *1022 recv() failed (104: Connection reset by peer) while reading response header from upstream, client:’

Tu jak przestawię worker_connections na większą wartość to znowu wraca błąd 400 Bad Request (Request Header Or Cookie Too Large).

Co możne być przyczyna takiego zachowania skoro wszystko było ok, nic nie było zmieniane na serwerze ani w aplikacji i nagle sie pojawiała ta 400 ? Nie mam juz pomysłów.

ok, nieaktualne, naprawilem

Może napisz, gdzie był problem i jak go rozwiązałeś. Tak, dla potomnych…

Problem byl w konfiguracji nginxa. Serwer wpadal w loopa bo przez pomyłke zle ustawilem ‘proxy_pass’. Musialem nie zresetowac nginxa po zmianach tej wartosci i po paru dniach od zmiany zresetowalem i sie problem pojawil, i nie moglem wpasc na to co jest nie tak.