CMS do zbudowania, marzec-kwiecień

Poszukuję programisty RoR z Krakowa (godziny pracy do ustalenia, ale praca tylko zdalna nie wchodzi w grę, przynajmniej kilka razy w tygodniu powinna być wykonywana w kontakcie z innymi pracownikami) do zbudowania niezbyt skomplikowanego CMS utrzymanego w estetyce korporacyjnej. Ramowa specyfikacja jest tutaj: http://docs.google.com/Doc?id=dgpwmdrb_2gdhtk9vg Oczywiście jest tam kilka spraw do doprecyzowania, proszę potraktować to jako punkt odniesienia, poza tym specyfikacja ciut może się zmienić po analizie działalności poszczególnych działów firmy. Wyniki analizy będą znane w 2. połowie lutego. Analiza na pewno nie zmieni znacząco ww. specyfikacji - taka jest umowa z klientem. Ewentualne duże zmiany będą traktowane jako osobne, następne etapy rozwoju strony. Layouty zostaną przygotowane w sensie graficznym ale trzeba będzie je pociąć, więc mile widziany jest zmysł estetyczny i dbałość o szczegóły.

Czas wykonania - start przełom lutego/marca, koniec połowa kwietnia + czas na ew. poprawki do 2 tyg.

Plan pracy zakłada przedstawienie w przeciągu pierwszych 2 tyg. prototypu części publicznej, po drugich 2 tyg. prototypu panelu adm., i potem jest 2-2.5 tyg. na uwzględnienie ew. poprawek i dokończenie. Jak widać po stosunku czasu, prototypy powinny być zatem dość funkcjonalne. Klient w dotychczasowej działalności nie miał zwyczaju robić problemów i przyczepiać się w nieskończoność o detale :slight_smile:

Projekt bardzo rokuje na przyszłość, tj. klientowi zależy na dalszym rozwoju tego portalu po zakończeniu tego etapu.

Oferty wraz z przykładami swoich prac (z kodem źródłowym, a przynajmniej fragmentami) proszę przesyłać na adres www@saepia.net umieszczając w tytule tekst “Programista M01”. Proszę opisać swoje wymagania, także finansowe. Zamawiający to spora firma, ale potrafi wydawać pieniądze, więc proszę o rynkową, ale rozsądną ocenę.

W grę wchodzi zatrudnienie osoby, którą trzeba trochę douczyć RoR. Takie oferty zostaną rozpatrzone, jednak oczywiście wynagrodzenie będzie musiało być odpowiednio niższe.