Code Sensei - warsztaty i kursy Ruby on Rails


#1

Jeżeli zastanawiasz się czy programowanie jest dla Ciebie? Chcesz zmienić branżę ale nie wiesz czy dasz sobie radę? :confused: Zapraszamy na darmowe warsztaty dla “zielonych” oraz kurs, po którym będziesz mógł / mogła rozpocząć karierę jako programista Ruby on Rails. :relaxed:

Na stronie znajdziecie również test sprawdzający Wasze predyspozycje do zawodu programisty. Zapraszam na https://codesensei.pl/ :rocket::rocket::rocket:


#2

"Standardowa wartość kursu to 8 000 zł, a gdy zgłosisz się do końca czerwca 2017 r. zrealizujesz kurs w cenie 5 499 zł. "

vs

“Zapraszamy na darmowe warsztaty dla “zielonych” oraz kurs,”

Warto chyba dodać że kurs już darmowy nie jest. Aczkolwiek trzymam kciuki ;]


#3

@sarin tak warsztaty są darmowe a kursy są płatne :slight_smile:

Na warsztaty mieliśmy ponad 200 zgłoszeń z czego wybraliśmy 50 osób, które podzieliliśmy na grupy. Każda grupa miała swojego mentora i w ciągu 2 - 3 godzin wszystkim udało się napisać prostą aplikację dodającą wpisy na bloga. Posty można było przeglądać i udostępniać na Facebooku. Gratulacje! :gem: Po warsztatach było tak zwane after party a całość zamknęła się przed północą.

Tutaj możecie zobaczyć jak to wyglądało https://codesensei.pl/warsztaty. Kolejne warsztaty już niedługo dlatego śledźcie naszego Facebooka :slight_smile:


#4

Good job jak tak ;]