[codequest/Warszawa] Programista RoR, 6-15k PLN + Vat na B2B

Hej szukam do naszego zespołu inżynierów tworzących oprogramowanie w Ruby on Rails :grinning:

Jesteśmy studiem programistycznym, istniejącym na rynku od ponad 9 lat. Pracujemy głównie dla klientów z USA i Europy Zachodniej.

Poszukujemy osób, które są szczerze zainteresowane inżynierią oprogramowania, dbają o dobre praktyki programistyczne, lubią ludzi, i dla których wartością jest zdrowa, pełna szacunku do drugiego człowieka, atmosfera w pracy.

Oferujemy możliwości wzrostu, w oparciu o przejrzystą, powiązaną z rozwojem osobistym i zaangażowaniem, ścieżkę kariery oraz wiele benefitów - karta Multisport, prywatna opieka medyczna, czas na naukę, budżet edukacyjny na konferencje i książki, :video_game: + :video_game:, śniadania w środy, wypady integracyjne, wspólne warsztaty w piątki i dzielenie się wiedzą.

Rośnijmy razem! :rocket:

Nasze widełki dla poszczególnych stanowisk:
Mid Ruby on Rails Dev - :dollar:6 000 - 10 000 PLN + Vat - B2B
Senior Ruby on Rails Dev - :dollar:10 000 - 15 000 PLN + Vat - B2B
(Jest też możliwość innych rodzajów współpracy)

:scroll: https://codequest.com/ruby-on-rails-developer
:house: codequest.com
:earth_africa: Warszawa

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany wspólnym podbojem kosmosu :rocket: to piszcie na mój e-mail jobs@codequest.com wraz z linkiem do Linkedin :slight_smile: Już nie mogę się doczekać aż was poznam :smiley:

code quest sp. z o.o.
Biuro: Skrzetuskiego 36A, 02-726 Warszawa, Polska
REGON 146176183 NIP 9512357282 KRS 0000424452
Założyciel firmy: Tomasz Korzeniowski

@filiptepper @hosiawak Czy mogę prosić o przypięcie :slightly_smiling_face::heart::heart::heart:

Hej, ogłoszenie wymaga delikatnej aktualizacji.

Nadal poszukujemy do naszego zespołu developerów RoR z pasją, którym zależy na rozwoju. Zmieniły się nasze widełki i aktualnie to jest:

Mid Ruby on Rails Dev - :dollar:5 000 - 11 000 PLN + Vat - B2B
Senior Ruby on Rails Dev - :dollar:10 000 - 16 000 PLN + Vat - B2B

Ponadto eksperymentujemy trochę. Zależy nam na tym, aby budować know how i masterować się w najnowszych technologiach niezależnie od projektów klienckich, dlatego od miesiąca prowadzimy codequest laboratory, które zakłada, że w piątki nie pracujemy dla klientów, mamy za to czas na inwestowanie w swój rozwój, a co za tym idzie, rozwój firmy i poświęcamy go na realizację własnych projektów. Domyślam się, że może to brzmieć jak puste słowa, dlatego zachęcam do kontaktu na jobs@codequest.com lub facetka@codequest.com i umówienia się na spotkanie. Chętnie damy się poznać :grin:

@filiptepper @hosiawak byłabym wdzięczna za przypięcie postu :heart:

Wrzucę jeszcze poprawny odnośnik do ogłoszenia: https://codequest.com/mid-ruby-on-rails-developer - widełki takie jak w moim poście powyżej.