Coworking - dla zmęczonych samotną pracą w domu

To chyba dziwne ogłoszenie jak na tego rodzaju forum, ale… :slight_smile:

Z myślą o osobach pracujących w domach lub samotnie wynajmujących biura, uruchomiliśmy w centrum Krakowa biuro coworkingowe - udostępniamy miejsca pracy, całe zaplecze biurowe, obsługę sekretarską i gwarantujemy przemiłą atmosferę do pracy wśród ciekawych (mam nadzieję) osób.

Chcemy stworzyć miejsce do wymiany poglądów, efektywnej pracy, ale też miłego spędzania czasu.

Wszystkich pracujących w Krakowie i okolicach, zainteresowanych wyjściem zza domowego biurka i nawiązaniem nowych kontaktów zapraszam na darmowy dzień próbny.

Więcej informacji na http://www.studioprzylea.pl

a kot jest ? jak tak to biore abonament :wink:

Dla stałego klienta zorganizujemy i kota :wink:

Świetny pomysł, szkoda że w mojej okolicy nie ma czegoś takiego. Z drugiej strony - cenie sobie niezwykle spokój i wolność pracy w domu/własnym jednoosobowym biurze.

Można u was palić? :smiley:

Można palić na balkoniku. Widok na śliczny ogród itd. :slight_smile:
A co do wolności pracy w domu - z jednej strony się zgadzam. Też przez jakiś czas tak funkcjonowałam. Ale w pewnym momencie poczułam, że bez codziennego kontaktu z ludźmi (na żywo - nie przez Internet) i bez jakiejś regularności oszaleję :slight_smile: Stąd pomysł na takie biuro.
Miejmy nadzieję, że się sprawdzi :slight_smile:

To wy występowaliście w TVP3 Kraków parę dni temu?

Tak:) To byliśmy my:) Nie sądziłam, że ktoś to zapamięta;)

Doskonały pomysł, gdybym był freelancerem, biuro do coworkingu byłoby pierwszym czego bym szukał :slight_smile:

W takim razie żałuję, że nie jesteś, Tomash :frowning:
Ale mam nadzieję, że więcej osób myśli, tak jak Ty :slight_smile:
Dzięki za dobre słowo :slight_smile:

Zapraszam wszystkich do lektury krótkiego tekstu o coworkingu w dzisiejszym wydaniu “Rzeczpospolitej” :slight_smile:

www.rp.pl/artykul/5,377268.html

Coworking i Studio Kreatywnej Współpracy znowu w mediach:)

W Sygnałach Dnia radiowej Jedynki temat coworkingu pojawił się dzisiaj dwukrotnie :slight_smile:
Zapraszam do wysłuchania fragmentu audycji.

http://www.studioprzylea.pl/media.html

Wszystkich, którzy są ciekawi, jak funkcjonuje nasze biuro, ale nie mieli dotąd okazji nas odwiedzić, zapraszam w piątek (15.01.2010) wieczorem na “obchody” 4 miesięcznicy Studia Kreatywnej Współpracy :slight_smile:

Każdy pretekst do zabawy jest dobry, a będzie okazja, żeby porozmawiać z osobami, które na co dzień pracują w biurze coworkingowym i na pewno chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt (kasia@StudioPrzyLea.pl). Prześlę mailem informacje odnośnie spotkania.