Czerwcowy WRUG

Heeeeeeeeej,

Więc jest już 4 czerwca i z tego, co kojarzę, w tym miesiącu miał się odbyć WRUG przygotowujący do/nakręcający na lightning.io z samymi lightningami.

Z tej okazji nieśmiale pytam: chyba możnaby już zacząć myśleć nad datą i tematami? :wink:

Środę 20.06 niniejszym proponuję.

Ja mogę, zapowiadanej prezentacji o LevelDB raczej nie będzie (bo nie ma aż tyle ciekawych rzeczy do powiedzenia), natomiast mam prezentację “Getting the most out of your Ruby on Rails applications” (ok. 30 minut). Użytą na jednej konferencji, ale ponieważ było na niej nikłe zainteresowanie Railsami to chętnie bym ją skonfrontował z prawdziwymi praktykami. :wink:

Psst, to będzie WRUG samych lightningów. Wesołego przycinania do pięciominutówki! :smiley:

@filiptepper - a może właśnie LevelDB nadaje się na lightninga?

Właśnie, czy planujemy robić jakąś listę, czy po prostu we come and serve? :slight_smile:

Spoko, lightninga też z tego zrobię. :wink:

To ja zgłaszam lightning talka, którego nie udało mi się powiedzieć na euruko: “Sketch’em all” :slight_smile:

Jeśli chodzi o Bramę, to niestety w środę jest zajęta; jest za to wolna we wtorek (19 czerwca) od 18:00.

(Dziś w Bramie było 20 osób i się zmieściły bez problemu, więc jeśli będzie podobnie – a 20 pięciominutowych wystąpień plus minuta na przepięcie to już w sumie dwie godziny – to też się zmieścimy.)

Ja wolalbym spotkanie we wtorek niz srode

Wtorek też jest OK :slight_smile:

Co do zgłaszania lightningów to sam nie wiem. Może tak: jak ktoś ma ochotę powiedzieć już teraz jaki ma temat, to niech napisze na forum. A kto nie to nie.

Pamiętajcie, każdy kto przyjdzie musi zrobić lightninga! Przy drzwiach będzie stało dwóch potężnych ochroniarzy, wypuszczenie tylko z kuponem przyznanym po wygłoszonym lightningu!

To co, klepnąć Bramę na wtorek, 19 czerwca, na 18:30? :slight_smile:

[quote=Tomash]Wtorek też jest OK :slight_smile:

Co do zgłaszania lightningów to sam nie wiem. Może tak: jak ktoś ma ochotę powiedzieć już teraz jaki ma temat, to niech napisze na forum. A kto nie to nie.

Pamiętajcie, każdy kto przyjdzie musi zrobić lightninga! Przy drzwiach będzie stało dwóch potężnych ochroniarzy, wypuszczenie tylko z kuponem przyznanym po wygłoszonym lightningu![/quote]
nie prościej byłoby np. “jesteś początkujący? wypier*#^$£ ?” :stuck_out_tongue:

Przypisy:

    • d

- a

^ - l
$ - a
£ - j

Na euruko był całkiem fajny lightning talk o wpływie snu na funkcje organizmu itp., rubytree miał kiedyś mówić o sposobach zapamiętywania (nie wiem czy to doszło do skutku), więc o ile nie ma ograniczenia typu tylko lightning talki stricte o programowaniu, to myślę, że jest szansa znalezienia fajnego tematu w jakiś sposób powiązanego z programowaniem będąc początkującym :>.

Chociaż mogę się mylić :stuck_out_tongue:

Ostatnio się więcej uczę od i dzięki początkującym niż od pr0-l33t h4x0rów.

Oraz właśnie, na Euruko 2012 jednym z najfajniejszych lightningów był ten o… (nie)dosypianiu.

Także nie marudź tylko rób lightninga.

PS. Dzięki za słownik w przypisie, w życiu bym się nie domyślił co chciałeś przekazać! :smiley:

Wtorek 18.30 w bramie - doskonale.

A co z osobami, które chcą przyjść po raz pierwszy? Namówiłam znajomego z pracy - też ma na wejście zrobić lightninga?

Dostosowałabym się do Twojego zalecenia, ale nietety mam już temat lightninga. Mam nadzieję, że to nie problem.

Jak wszyscy to wszyscy, babcia też.
To jest dość srogi próg wejścia, ale to jest po prostu “specjalne” spotkanie. Jestem pewien, że znajomy da radę :smiley:

To co, klepnąć Bramę na wtorek, 19 czerwca, na 18:30? :)[/quote]
Ojej, chyba nikt nie potwierdził. Ale klepnąłeś? :slight_smile:

To co? można akutalizować stronę?

Tak, zaklepałem wcześniej i właśnie na wszelki wypadek potwierdziłem. Wtorek, 19 czerwca, 18:30, Laboratorium BRAMA.

BTW, lightning 5 minut i zdjęcie prelegenta? Czy inny limit czasowy?