Dogecoins

W takich chwilach zastanawiam się dokąd zmierza ten świat. Kilka tygodni temu puszczona w obieg została kolejna po Bitcoinie kryptowaluta, tym razem o nazwie… Dogecoin. tak, ten doge od idiotycznego mema. Dogecoinowy wallet mozna pobrac ze strony (a jakze) dogecoin.com, a potem błyskawicznie zacząć wydobywać doge i być może zadumać się nad losem naszej cywilizacji:D.
Obecnie za 200zl mozna kupic okolo 100tys doge, wartosc waluty stale wzrasta…

Po Bitcoinie uruchomionych zostało bardzo wiele kryptowalut. Lista http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_cryptocurrencies

such mad
very anger
to the moon!

A co do losu naszej cywilizacji – dla mnie dogecoin jest jedyną cryptocurrency (“kryptowaluta” to złe tłumaczenie bo to waluta kryptograficzna a nie ukryta) wartą kopania i obracania, bo od początku do końca jest zrobiona dla beki i zainteresowani nie traktują jej poważne. Wystarczy zresztą porównać subreddity Bitcoina i Litecoina z subredditem Dogecoin :smile:

jaki anger, ja sie zastanawiam czy nie kupic tych doge teraz poki sa tanie i nie zarobic za 2-3 lata z przebiciem 10000%

Proponuje lepiej napisać własny kittencoin albocuś, wypuścić, sobie nabić ich w cholerę puki łatwo, reszta niech się zapali i wtedy sprzedać z zyskiem. Tak się zarabia na wirtualnych walutach.

1 Like

Można zrobić rubycoiny :stuck_out_tongue:

Z tego co się orientuję to już jest.