Drugi DRUG

Myślę, że pierwszy DRUG był sukcesem. Grono kameralne i zagorzała dyskusja. Zapraszam więc na kolejne spotkanie:
Drugi wtorek stycznia, czyli 12.01.2010,
Miejsce:
To do ustalenia. Mamy do wyboru ostatnią lokalizację czyli Chełmońskiego 12 lub salę na uniwerku w Instytucie Matematyki (o ile chłopaki z UWr są nadal chętni do pomocy?)
Czas: Myślę, że 19:00 jak ostatnio jest dobrym wyborem.
Tematy: Jak już Drogus pisał padły propozycje prezentacji na temat Gita i Mercuriala. Ja mógłbym powiedzieć trochę o scrumie i pokazać mój plugin do redmine’a. Z tego co pamiętam to ktoś na after party sugerował mi, żebym go pokazał. Proszę o kolejne propozycje i wybierzemy najciekawsze opcje. Trzeba by się zastanowić może nad czasem jednej prezentacji: zostawiamy jak było, czyli każdy ma tyle czasu ile wyjdzie, czy może dajemy jakieś limity?

P.S. Świąteczne życzenia dla wszystkich :wink:

+1 :smiley:

Ale osób było dużo jak na pierwsze spotkanie.

Ja bym nie wprowadzał żadnych sztywnych limitów. Można tylko zaznaczyć żebyśmy starali się mieścić w np. 20-30 minutach i ograniczyć ilość pytań w trakcie :wink: Myślę, że wpływ na to ma też sala - zupełnie inaczej jest jak prezentacja jest przy stole, a inaczej gdy jest standardowe: widownia, prelegent i rzutnik.

Czołem, witam wszystkich :slight_smile:

Na pierwszy DRUG niestety nie dojechałem, ale na drugim się pojawię. W razie czego mogę wspomóc prezentację o Scrumie swoim doświadczeniem w tym temacie.

Ja na drugim DRUGu też się pojawię :slight_smile:

Ja to w sumie chciałem podzielić prezentację na dwie: DVCSy w ogólności i Mercurial w szczególe.

Super, to ja zrobię tylko o gicie zakładając, że podstawowe info o DVCSach będzie już przekazane :wink:

I jak z jutrzejszym spotkaniem? Aktualne wszystko? Gdzie spotkanie?

Przylaczam sie do pytania. Jaka godzina i miejsce?

I przy okazji witam wszystkich na forum :slight_smile:

Takze dolaczam do pytania :slight_smile:

Także się pojawię tylko właśnie nie wiem gdzie :slight_smile:

Skoro brak informacji o nowym miejscu i nowej godzinie to wszystko zostaje po staremu, jak z pierwszego spotkania (Chełmońskiego 12 / budynek P-6 / 19:00).
Trochę lipa z rzutnikiem, ale będzie kameralnie i dyskusyjnie.

Sorki, że dopiero teraz. Wszystko po staremu Chełmońskiego 12, budynek P-6, sala 10, godzina 19:00.
Rzutnik już jest, więc wszystko praktycznie gotowe

[quote=Martin_wroc]Sorki, że dopiero teraz. Wszystko po staremu Chełmońskiego 12, budynek P-6, sala 10, godzina 19:00.
Rzutnik już jest, więc wszystko praktycznie gotowe[/quote]
Ja strasznie przepraszam wszystkich, którzy czekali na kilka słów o gicie, ale niestety nie uda mi się już dzisiaj dotrzeć, do zobaczenia za miesiąc! (a przynajmniej taką mam nadzieję)

Ech… Czekałem miesiąc na to spotkanie i zaciął się zamek w drzwiach :confused: Gdyby ktoś miał kiedyś potrzebę, to polecam Pana Kluczyka z ul. Bezpiecznej. Otwarcie antywłamaniowej zasuwy 100 zł, dojazd 40 zł, wejście do domu bezcenne.

Zawsze siedzimy po DRUGu w Dziekanacie, więc czasu na dotarcie jest wiele :wink:

Slajdy drugo-drugowe: http://www.slideshare.net/pawelpacana/dvcs oraz http://www.slideshare.net/pawelpacana/hg-3747696