Dzwigomania

prosty serwis wraz z interfejsem do wystawiania dzwigow na sprzedaz. Uruchomiony na serwerze w KEI.PL (po walce z niewiedza administratorow na temat rails :))

uzyte m.in attachment_fu (do skalowania obrazkow), gibberish do translacji na polski (wersja angielska i niemiecka wkrotce)

http://dzwigomania.pl

Zapraszam również na naszą stronę http://trix.pl - nasza firma szybko i profesjonalnie wdraża aplikacje Ruby on Rails

W ff 2.0.0.14 rozdz. 1024x768 obrazki dźwigów zasłaniają tekst.

P.S. Według mnie design strony bardzo awangardowy :slight_smile: Proponowałbym się zastanowić czy taka ‘‘młodzieżowa’’ grafika będzie trafiać do potencjalnych klientów tej firmy, podejrzewam mało młodzieżowych.

A mi się design bardzo podoba :slight_smile:
Wreszcie zaczynają pojawiać się strony, które odbiegają od politycznie poprawnego, korporacyjnego shitu :slight_smile:

Dzięki za słowa krytyki i uznania jednocześnie :slight_smile: Dobrze, że strona wywołuje jakieś emocje - Cel osiągniety :slight_smile:
założeniem klienta jest zwrócić uwagę na siebie w swojej branży. I myślę, że mu się to uda. Niszowe branże rządzą się trochę innymi prawami.
Inny jego projekt http://dzwigamy.pl też do szablonowych nie należy, a wlasnie dzieki temu udalo mu sie pozyskac intratne zlecenia (m.in od pewnego potentata napojów gazowanych, w cyklu letnich imprez promocyjnych (bungy jumping))

Nie o grafice jednak chciałem mówić :slight_smile: W końcu to forum rails…
Grafikę wykonał zewnętrzny grafik, który notabene nie miał poprzedniego doświadczenia w Rails.

Ten przykład pokazuje jak świetnei się RAILSy sprawdzają do takiego modelu współpracy, gdzie grafik wystarczy że opanuje podstawy (edycja widoków) - nie jest wymagana programistyczna wiedza.
Wiem, jaka walkę muszą wykonywać webdesignerzy np. probujacy dostosować design do mambo.

A ja chciałbym spytać, jak wychodzi kombinacja Rails + Kei.pl? Czy Twoim zdaniem ma sens hostowanie tam jakiś trochę bardziej skomplikowanych aplikacji?