Euruko 2008

Jedzie ktoś? :slight_smile:

W przyszlym tygodniu beda dopiero chyba szczegoly dotyczace prelekcji, wyrazam zainteresowanie :slight_smile:

Szczegółów może jeszcze nie ma, ale wiadomo, że będzie Matz i Dr. Nic Williams :wink:

Z wczorajszej dyskusji na #rubyonrails.pl wynika ze sa 2 osoby chetne :slight_smile: jeszcze tak ze 3-4 i byla by zwarta grupa :slight_smile:

[quote=Tomash]http://www.euruko2008.org/

Jedzie ktoś? :)[/quote]
tak

pzdr
b.

[quote=bartek.urbanski][quote=Tomash]http://www.euruko2008.org/

Jedzie ktoś? :)[/quote]
tak

pzdr
b.[/quote]
Krotko i na temat :slight_smile: ale jedziesz sam ? czy macie juz jakas grupe zorganizowana ?

Postaram się wyciągnąć chłopaków z pracy (aenima.pl), mam nadzieję że w sile co najmniej czterech tam się pojawimy. :slight_smile:

A wiec przygotowalem male rozeznanie jesli chodzi o koszta. Co bysmy mogli sie lepiej zorganizowac :slight_smile: Wyglada to nastepujaco:

Kolej:

Hotele:

Podsumowanie:

Uwagi:
Kolej - wziolem pod uwage bilet kupiony w polsce w pkp w obie strony, najmniej problemow, pociag bez przesiadek, jednak podobno mozna pojechac z przesiadkami i kupujac bilety w czechach zaoszczedzic +/- 60 zl

Hotele - tutaj tez sa tansze i drozsze oferty, wybralem chyba taka najbardziej posrednia, sa tez “czeskie hostele” :slight_smile: i grupowo mozna nawet wynajac pokoj w granicach 50 zl od osoby (przy 4-8 osobach) jednak :stuck_out_tongue: z hostelami bywa roznie :slight_smile:

Podsumowanie: [1 Ojro - 3.40 PLN ]

Szacun za włożoną pracę :slight_smile:
Jestem chętny na PKP, natomiast co do hotelu/motelu - poszukam czegoś pod Pragą i jakiejś niedrogiej wypożyczalni samochodów :slight_smile:

Ja tez bede :smiley:

My się wybieramy w siódemkę, z tego pięciu z Łodzi i dwóch dołączy na Śląsku. Wygląda, że będzie spora obstawa z Polski :slight_smile:

Szkoda że nie będzie Zeda, ale Matz to też bardzo fajny “ficzer” :wink:

Wygląda na to, że jedziemy całą firmą - czyli minimum sześciu typa (siódmy z Holandii dołączy na miejscu), plus nasze towarzyszki życia, które pewnie w czasie naszego zamulania będą zwiedzały Pragę :smiley:

Mam nadzieję, że zaakceptują mojego spicza - w ten sposób łatwiej się będzie znaleźć osobom z Polski :slight_smile:

Tomash, może powiedzieć jaki temat zaproponowałeś?:slight_smile: Gratuluję odwagi :).

Nie ma co się chwalić, jeśli nie klepną. A jeśli klepną, do będzie można przeczytać na liście :slight_smile:

Ogólnie to sposoby (plus Sposób, oraz dlaczego jest lepszy od sposobów) na poradzenie sobie z jedną z grubszych bolączek 3/4 social sajtów i pewnie ćwierci innych serwisów. Podlane odrobiną “trendi” sosu :wink:

Bazodanowe ID mojego talka to szczęśliwa siódemka, więc kto wie :smiley:

Jest juz lista sluchaczy (dostepna po zalogowaniu). Z Polski troche ponad 40 osob, co wydaje mi sie niezlym wynikiem.

Ale ogłoszenie listy spiczów, podobnie jak dedlajn ich przyjmowania, wydłużyli o tydzień. Więc wciąż nie wiem, czy mam cisnąć przygotowanie prezentacji, czy też sobie odpuścić.

Z drugiej strony jeśli termin został przedłużony o tydzień, to znaczy że nawałnicy chętnych do spicza nie było :slight_smile:

BTW, tak swoją drogą to widać, że Kraków na razie jest najmocniejszym bastionem RoR w Polsce.

Jest lista spiczów, nareszcie :slight_smile:
Mój im się też tam zaplątał, pewnie przez przypadek :smiley:
BTW, rodacy-rubiowcy: więcej odwagi. Nie widzę żadnego innego polskiego nazwiska w programie. Może chociaż ktoś się połasi na zrobienie dziesięciominutówki?

Relacja wręcz na żywca: EuRuKo 2008 jest super, Praga jest super, doskonałym pomysłem było wybranie się tutaj :slight_smile:

Już mamy w parę osób pomysł, żeby w przyszłym roku zorganizować majdan jakoś w Polsce :slight_smile: