EuRuKo 2010

To w piątek o 21, gdzie? Wezmę chłopaków z Ragnarsona :wink:

To i ja będe :wink:

Ja też będę, co mam nie być… :slight_smile:

Ja tez bede, wezme dwoch programistow PHP, moze ich tez sie uda przeewangelizowac w koncu na Ruby :slight_smile:

uuu szykuje sie niezle :slight_smile:

Żeby tylko nie było tak z tymi biletami że otworzą rejestrację, w ciągu 20 min zabraknie miejsc. Ciskam F5 od rana jak opentały :wink:

A od kiedy rejestracja ma być? Już od dzisiaj/jutra czy wciskasz F5 tak profilaktycznie na wszelki wypadek :P?

Ano to jest chyba tajemnica kiedy :).

Tomash chyba maniany nie zrobi i da znać tu na początku :wink:

Jasne że dam znać, jak to wreszcie ustalimy :wink:

To ja zadam idiotyczne pytanie - rozumiem, że nie można już zgłaszać prezentacji (idiotyczne, bo termin upłynął 28 lutego, ale znając życie pewnie jeszcze nie wszystkie miejsca są obsadzone :slight_smile:

Według wpisu @euruko organizatorzy maja problem z wyborem 15 ze zgłoszonych 35 także raczej wszystkie miejsca są zajęte :slight_smile:

Bardzo idiotyczne :wink:

również zamierzam przyjechać, nie sam zresztą.

rejestracja zdaje się jeszcze nie otwarta, ale czekam cierpliwie :slight_smile:

Lista mówców opublikowana. Rejestracja oficjalnie startuje w południe. Kto zgadnie jaki ma URL? :smiley:

Zapisany.

Spoiler:
http://euruko2010.org/register

Trochę pomarudzę: czemu tak drogo? 2 lata temu euruko w Pradze kosztowało mnie bodajże 80zł. Wiem, że kurs euro się trochę zmienił, ale jednak. Podejrzewam, że kilka osób z tego powodu może się rozmyślić.

Dwa lata temu w Pradze kupę kasy wyłożył Sun, więc bilety mogły mieć cenę symboliczną.

W zeszłym roku w Barcelonie było też bodajże 40 Euro, a mieli więcej kasy od sponsorów niż my będziemy mieli w tym roku.

40 Euro za ogólnoeuropejską konferencję programistyczną o takim rozmiarze i programie to prawie darmo, sprawdź inne konfy na sieci. A i tak może być problem z domknięciem budżetu, biorąc pod uwagę jak słabo wygląda sponsoring tegoroczny.

PS. Jako osoba mieszkająca na miejscu (zerowe koszty dojazdu i noclegu) to trochę zaskakujące że akurat Ty narzekasz na cenę :stuck_out_tongue:

Aj tam od razu narzekam, to tylko moja pierwsza reakcja. Może faktycznie nie ma co porównywać do tego co było 2 lata temu w Pradze. A na konferencję i tak się wybieram :).

@Tomash krakowscy centusie :wink: Ok. to teraz idę gadać w firmie o wyjazd.