Euruko 2012 - wynajęcie autokaru

Howgh,

podczas rozmowy z Szotem o opcjach wyjazdu na Euruko wpadłem na pomysł zorganizowania radosnego autokaru Warszawa-Amsterdam-Warszawa, z ewentualnymi przystankami (na zgarnianie ludzi) w Łodzi, Poznaniu, Berlinie (i tak cała trasa to A2/E30 przez całą długość). To pozwoliłoby połączyć komfort podróży (nie trzeba prowadzić, można spać/hakować) w fajnych warunkach (klimatyzowany autobus, ew. z WC), z fajnymi ludźmi, za niewielką kasę i ze sprawną organizacją (take that, transport kolejowy).

Taki manewr z wyjazdem na Euruko 2011 zorganizowali w zeszłym roku ludzie z Applicake i o ile mi wiadomo wyszło przednio.

Zatem koledzy rubiści z Warszawy, Łodzi, Poznania (i innych miast jeśli macie chęć dojechać do jednego z ww.) – kto się pisze? Autokar bierze (zależnie od typu) 45-50 osób, myślę że koszt się sensownie rozkłada już od ~20 osób.

Zapytałem na twitterze, jako że osoby z np. Berlina też jesteśmy w stanie zgarnąć: https://twitter.com/#!/_tomash/status/198457603876077569

+1

JEstem za. Biletu na Euruko nie mam, ale zawsze mogę się radosnym autokarem na wycieczkę do amsterdamu wybrać :smiley:

No to mamy już trzy osoby, yay.

Cztery, jadę ze swoja lepszą połówką :smiley:

Jak ma być pięć osób to wynajem autobusu nie ma sensu. Dajmy sobie czas do czwartku, jak się nie zbierze przynajmniej 20 osób, to każdy sobie.

Tomasz, od nas jadą 3 osoby – myślę że możemy dojechać spokojnie do Warszawy i jehać z Wami. Na boat party autokar zdąży? :wink:

Dodaj nas do listy i jeśli zbierze się wystarczająca ilość osób to napisz czym prędzej, bo inaczej trzeba już kupować bilety na pociąg / samolot.

Jak wygram bilet na wrugu to bylbym zainteresowamy zarowno wspolnym dojazdem jak i kwaterunkiem

Nawet jeśli zbierze się nas dyszka, to co najmniej o 20 osób za mało żeby autokar miał sens. Także proszę o zamknięcie wątku, każdy ogarnia sobie transport.