[Go Rails, go!] - Junior Ruby on Rails Developer

Cześć,

Mamy ofertę dla osób chętnych do nauki tworzenia aplikacji w Ruby on Rails. Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w pracy z klientami oraz dostać za to wynagrodzenie, czytaj dalej.

Go Rails, go oferuje dwuletni program szkoleniowy połączony z płatną praktyką w tworzeniu aplikacji internetowych przy użyciu Ruby on Rails. Oferta skierowana jest do osób, które dopiero zaczynają lub chcą zacząć swoją przygodę z tym frameworkiem. Początkiem współpracy jest intensywne szkolenie trwające 10 dni. Następnie startujemy z pracą nad prawdziwymi projektami pod okiem bardziej doświadczonych programistów.

Celem programu jest wyszkolenie świetnych programistów z doświadczeniem w prowadzeniu projektu oraz zespołu.

Wymagania:

  • Umiesz programować w dowolnym z następujących języków wysokiego poziomu: Java, C#, Python, Ruby.
  • Masz doświadczenie w pisaniu aplikacji internetowych.
  • Dobrze mówisz po angielsku.
  • Możesz pracować na pełen etat (ok. 8 godzin dziennie).
  • Łatwo i szybko się uczysz, zawsze chcesz wiedzieć więcej.

Wynagrodzenie: 15 zł/h w pierwszych 4 miesiącach współpracy. Następnie stawka zwiększana jest o 5 zł/h co każde 4 miesiące, aż do stawki 40 zł/h po 20 miesiącach współpracy.

Wymiar godzin: 160 godzin miesięcznie, dowolne godziny, praca w biurze w centrum Wrocławia lub zdalna.

Forma zatrudnienia to umowa o dzieło.

Rekrutacja:

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV w języku angielskim na adres jobs@gorailsgo.com o temacie Ruby on Rails Developer.

Podstawą do rozmowy kwalifikacyjnej będzie jakość przedstawionego kodu, więc prosimy o dołączenie próbek oraz linków do projektów open source.

CV powinno zawierać następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Oferta ważna do odwołania.

Go Rails, go!
pl. Teatralny 8
50-051, Wrocław

staszek,

to oglosznie nie trzym sie ‘kupy’!

Jest: “Następnie startujemy z pracą nad prawdziwymi projektami pod okiem bardziej doświadczonych programistów.”
Powinno byc: Następnie startujemy z pracą nad prawdziwymi projektami pod okiem doświadczonych programistów.

Jest: “Oferta skierowana jest do osób, które dopiero zaczynają lub chcą zacząć swoją przygodę z tym frameworkiem.”
Więc po co to: Podstawą do rozmowy kwalifikacyjnej będzie jakość przedstawionego kodu, więc prosimy o dołączenie próbek oraz linków do projektów open source.

[edit]
Tu moze przesadzilem, bo nie jest napisane w jakim jezyku ten kod.

A tak poza tym to chwalebna inicjatywa, zeby placic za staz.

[edit]
Chociaz z drugiej strony jezeli: - “Umiesz programować w dowolnym z następujących języków wysokiego poziomu: Java, C#, Python, Ruby”, to pewnie staz nie zainteresuje zbyt duzej liczby osob.

pozdrawiam
Slawek

W jakiej liczbie uczestników przeprowadzone będzie szkolenie ?

IMHO pomimo tych paru nielogicznych kwestii, o których wspomniał(a) tusla, myślę, że kwestie finansowe są ciekawie i uczciwie sformułowane.

Cześć,

Staszek jest chwilowo niedostępny, więc pozwolę sobie odpowiedzieć w jego imieniu na pytania, które się do tej pory pojawiły:

[quote]Jest: “Oferta skierowana jest do osób, które dopiero zaczynają lub chcą zacząć swoją przygodę z tym frameworkiem.”
Więc po co to: Podstawą do rozmowy kwalifikacyjnej będzie jakość przedstawionego kodu, więc prosimy o dołączenie próbek oraz linków do projektów open source.
(…)
Chociaz z drugiej strony jezeli: - “Umiesz programować w dowolnym z następujących języków wysokiego poziomu: Java, C#, Python, Ruby”, to pewnie staz nie zainteresuje zbyt duzej liczby osob.[/quote]
Może faktycznie jest to nieco niefortunnie sformułowane—zależy nam na tym, żeby uczestnicy szkolenia mieli doświadczenie z programowaniem, bo szkolenie obejmuje jedynie Ruby i Ruby on Rails. W dwa tygodnie niestety nie będziemy mieli czasu uczyć podstaw CS. Jeśli ktoś skończył lub kończy studia informatyczne w Polsce to na pewno spełnia powyższe warunki.

Czekamy oczywiście na potwierdzenie zainteresowania, ale nie mamy minimalnej liczby osób. Z drugiej strony jesteśmy ograniczeni jedynie rozmiarem naszego biura :slight_smile:

Jak Staszek wróci to na pewno będzie w stanie lepiej niż ja odpowiedzieć na wasze pytania.

—Matt

Wysłałem aplikację :slight_smile:

Przyznam że bardzo interesująca oferta dla osób które zamierzają zacząć konkretnie programować w RoR a mają doświadczenie tylko w innych językach.

Pozdrawiam

Trzy lata temu przystałbym na to bez wahania :slight_smile: Uczciwie postawiana sprawa i bardzo dobry konkret.

Same here. Bardzo fajna oferta. Kudosy :slight_smile: