GoTranslate.pl - profesjonalne tłumaczenia jednym kliknięciem

Serwis GoTranslate.pl umożliwia tłumaczenie dokumentów, opisów produktów na wybrany język. Każdy tekst jest tłumaczony przez osobę, która najszybciej podejmie zlecenie. Gdy przetłumaczony tekst jest już gotowy zostaniesz o tym poinformowany mailowo.

To tak w wielkim skrócie :smile:

Wszelkie uwagi, sugestie mile widziane.

Komentarz dla tłumacza przydałoby się jakoś oznaczyć, że można go kliknąć.
Formularz na stronie Kontakt chyba zgubił ramki :wink:
Poza tym brak (od razu) informacji, w jaki sposób będzie można zapłacić za tłumaczenie.
Nie daje się spacji przed “?” i “!”.
“Często zadawane pytania i odpowiedzi” - wtf? Odpowiedzi się nie zadaje :grin:
“Polityka prywatności” i regulamin to ta sama strona, więc po co 2 osobne linki?

Poza tym (ale to tylko moja, odosobniona zapewne opinia) garstka tekstów, 4 ikonki i formularz z 3 polami a stronę trzeba przewijać?? Modnie, “hipstersko”, społeczeństwo ślepnie i głupieje a ja się nie znam :blush:

Jakieś plusy nad http://turbotlumaczenia.pl/?

magnus dzięki wielkie za cenne uwagi. Jeszcze dzisiaj trafią one do serwis.

sebcioz, na sam start chciałem aby serwis wystartował w jak najprostszej formie. Duży nacisk położyłem na panel dla tłumaczy, aby mogli w szybki i łatwy sposób przetłumaczyć zlecenie. Jeżeli serwis będzie się kręcił dalej, to jest dużo możliwości na jego rozbudowę.

Turbotłumaczenia prowadzi firma zarejestrowana w UK. To ja już wolę oddawać swoją kasę serwisowi który płaci podatki w Polsce :smile:

2 Likes

Dzięki Tomash za przypomnienie !
Kompletnie o tym fakcie zapomniałem, wypisując plusy serwisu :blush: