GrajNaMaxa

Witam w marcu stworzyłem serwis z grami w Ruby On Rails:

http://www.grajnamaxa.pl

  • rails 4.2.0
  • logowanie: omniauth
  • bootstrap
  • hosting: shellycloud

Wszelkie opinie mile widziane

Pozdrawia
Lukasz

Na pierwszy ogień: “Facebooka” i “Twittera” zamiast “Facebook’a” i “Twitter’a”.

Ja bym popracował trochę nad stroną graficzną. Teraz widać bardzo wyraźnie, że to jest robione na bootstrapie i może to nie jest jakimś wielkim błędem, ale mogłoby wyglądać ładniej.

Zobacz, że w komentarzach, jeśli ktoś wrzuca za długi wyraz (bez spacji) to ci rozwala CSS. http://i.imgur.com/LZXMeF8.png

Ja mam adblocka, i ta reklama na górze się nie wyświetla i zostaje takie brzydkie puste miejsce. Wiem, że dla ciebie adblock to zło, ale może wrzucić tam banner z czymś apropo adblocka, jeśli ci program wykryje, że ktoś korzysta? Albo chociaż naprawić CSS wtedy.

Mnie osobiście irytuje w stronach, kiedy jest tak dużo menu do wyboru. Masz jedno menu na górze - główne, po lewej menu z kategoriami, i po prawej i na dole powtórzone to co w menu głównym.

Ogólnie dla mnie to brzydko wygląda, że Nowe gry są na górze z boku, a potem 3 kolejne podobne elementy na dole rozdzielone. Trochę to chaosu wprowadza.

Również ten popup który prosi mnie żebym polajkował na FB cokolwiek (Nie wiem, bo nawet nie czytam popupów, automatycznie wyłączam) tutaj jest wkurzające, bo pokazuje się za każdym razem jak wchodzę na stronę główną. Może jakieś ciasteczko, że jak ktoś raz wyłączył to nie chce tego widzieć?"

Albo jakiś fajniejszy popup w dolnym prawym rogu gdzie nie przeszkadza tak bardzo.

Aż łezka się w oku zakręciła gdy zobaczyłem nk :wink: Nie mam zabardzo czasu, ale przy rejestracji masz 2 linki do “Nie otrzymałeś instrukcji odblokowania konta?”

Ogólnie to nie jest źle, ale może jakaś nakładka na bootstrapa, albo teraz modny material design.

PZDR!