Grudzień (1.12)

Pierwszy wtorek miesiąca wypada pierwszego grudnia – nie zapomnieć, kurde!

Zacznijcie już kombinować o czym chcielibyście opowiedzieć. :smiley:

[quote=Tomash]Pierwszy wtorek miesiąca wypada pierwszego grudnia – nie zapomnieć, kurde!

Zacznijcie już kombinować o czym chcielibyście opowiedzieć. :D[/quote]
Ja mogę polecieć z tym drugim pomysłem, którego na wczoraj mi się nie chciało przygotować ;-), czyli “BDD w javascripcie - Blueridge i Screw.Unit”.

[quote=drogus][quote=Tomash]Pierwszy wtorek miesiąca wypada pierwszego grudnia – nie zapomnieć, kurde!

Zacznijcie już kombinować o czym chcielibyście opowiedzieć. :D[/quote]
Ja mogę polecieć z tym drugim pomysłem, którego na wczoraj mi się nie chciało przygotować ;-), czyli “BDD w javascripcie - Blueridge i Screw.Unit”.[/quote]
Ma ktoś bezpośredni kontakt do Piotrka? Bo mam pytanie techniczne - czy będzie jakiś dostęp do wifi na następnym spotkaniu. Chciałem zrobić demo z udziałem publiczności, ale potrzebny będzie net. Chyba, że ktoś przytaszczy jakiegoś huba wifi - w sieci lokalnej też można puścić :slight_smile:

mogę przynieść router wifi.

[quote=drogus][quote=drogus][quote=Tomash]Pierwszy wtorek miesiąca wypada pierwszego grudnia – nie zapomnieć, kurde!

Zacznijcie już kombinować o czym chcielibyście opowiedzieć. :D[/quote]
Ja mogę polecieć z tym drugim pomysłem, którego na wczoraj mi się nie chciało przygotować ;-), czyli “BDD w javascripcie - Blueridge i Screw.Unit”.[/quote]
Ma ktoś bezpośredni kontakt do Piotrka? Bo mam pytanie techniczne - czy będzie jakiś dostęp do wifi na następnym spotkaniu. Chciałem zrobić demo z udziałem publiczności, ale potrzebny będzie net. Chyba, że ktoś przytaszczy jakiegoś huba wifi - w sieci lokalnej też można puścić :)[/quote]

Przecie napisałem podsumowując poprzednie spotkanie, że będzie net :wink:
Pzdr!

Przecie napisałem podsumowując poprzednie spotkanie, że będzie net :wink:
Pzdr![/quote]
O cholera, rzeczywiście :smiley:

Nie wiem jak tego nie zauważyłem.

Dzięki wielkie! :slight_smile:

Kogoś interesuje Redis? http://code.google.com/p/redis/

Bo mam firmową prezentację o tym, mogę na bazie tego przygotować coś więcej.

[quote=filiptepper]Kogoś interesuje Redis? http://code.google.com/p/redis/

Bo mam firmową prezentację o tym, mogę na bazie tego przygotować coś więcej.[/quote]
Ja chętnie posłucham. :slight_smile:

O, poka poka. Zabawki z okolic NoSQL są teraz popularne, też chętnie posłucham :slight_smile:

OK, to potwierdzam, że będę robił i zapraszam. :wink:

Mogę pojechać co prawda mało rubiowo, ale bardzo “jazzy” – pisanie pierwszej aplikacji na Androida, czyli wprowadzenie do i filozofia technologii z odrobiną hakingu live (konfiguracja środowiska, hello world, trochę-bardziej-złożona pierwsza aplikacja). :slight_smile:

:smiley:

A tak przy okazji, napisałeś już coś działającego? Pochwalisz się? :>

Napisałem jakiś miesiąc temu, aplikację zarazem funkcjonalną i “treningową”. Nie wrzuciłem do Marketu przez skromność (czytaj: lenistwo, opieszałość :wink: ), pokażę na spotkaniu jako aplikację megaprostą i jednocześnie robiącą co miała robić oraz o sporym walorze edukacyjnym :slight_smile:

Muszę się w końcu skusić i przyjść znowu na spotkanie. Czy tradycja piwa po spotkaniu dalej funkcjonuje, bo nie wiem czy wybierac sie samochodem :slight_smile: ?

Funkcjonuje. Ostatnio trochę mało osób zostało, ale mam nadzieję, że tym razem będzie lepiej.

Możecie powiedzieć jak wyglądają Wasze spotkania? Chciałbym zorganizować coś podobnego w Łodzi :slight_smile:

Zdjęcie z ostatniego spotkania:

Obecnie spotykamy się w hallu (bo do salki samemu niełatwo trafić) i jak uznamy, że są wszyscy, to idziemy na prezentacje. A po prezentacjach na piwo.

Zapomniałem Ci Olku powiedzieć, że miałeś rewelacyjny sweterek :smiley:

Sklopementowanie sweterka to w tym kręgu jeden z najwyższych możliwych zaszczytów!
Musicie naprawdę darzyć się dużą dozą szacunku :wink:

Ponieważ prezentacja z samego Redisa nie może być za długa bo to i prosty kawałek softu to pytanie - czy chcecie zobaczyć coś konkretnego w ramach przykładów?