grudzień 7.12

Howgh,

tym razem powinno się udać. Zacznijmy temat odpowiednio wcześniej.

MIEJSCE JESZCZE NIEZNANE: chcemy przenieść spotkania, jesteśmy w trakcie ogarniania nowej miejscówki. Keep Calm and Code :smiley:

Rozumiem że przenosimy prezentacje które się nie odbyły w listopadzie:

  • Aleksander Dąbrowski: słów kilka o Netzke i jego stosowaniu
  • Tomasz Stachewicz: Deface, czyli co każda Mountable App wspierać powinna
  • Piotr Sarnacki: HTTP i budowanie JSON API

Jakby co to mogę też zrobić lajtninga o Dragonfly, jestem zauroczony tą biblioteką.

Nie wszyscy na raz, spokojnie!

Ja mogę potwierdzić prezentację. Co do miejsca, to nie mam pojęcia gdzie możemy się podziać. Nie kojarzę teraz żadnych biur, które moglibyśmy przejąć (chyba, że wynajmiemy od chłopaków z setjamu :wink: ).

Miejsce jest praktycznie już przyklepane, wkrótce więcej szczegółów. Potwierdzam prezentację o Netzke.

No to dawaj te szczegóły, obtestujemy miejscówę.
Najbardziej mnie martwi to, że Mokotów, trzeba tramwajem (ewentualnie autobusem z Metra Wilanowska) itd.

Ja mogę zaoferować biuro na Wspólnej (przy E. Plater). Nie jest duże, ale miejsce siedzące dla około 15 osób się znajdzie.

Mamy wygodną salę w biurze Connectmedica, na około 30 osób, z duuużym ekranem.

Adres to Wołoska 22

Jeżdzą tam tramwaje: 17 i 18 bezpośrednio z centrum i 31 z metra Wierzbno (jakieś 6 minut tramwajem).

Spróbujmy na Wołoskiej i zrobimy ankietę od razu :slight_smile:

Dla mnie bomba - bliżej mam niż na Łucką ;]

[quote=Tomash]Nie wszyscy na raz, spokojnie!

http://s3.amazonaws.com/kym-assets/entries/icons/original/000/003/619/Untitled-1.jpg?1288903617[/quote]
Cześć,

Mogę przyjechać z Krakowa na gościnny występ na temat RSpeca - “The Perfect RSpec”.
Slajdy z mojej prezentacji z KRUG można znaleźć pod adresem: http://blog.bandzarewicz.com/2011/09/27/krug-the-perfect-rspec.html
Postaram się do tego przygotować coś ekstra.

Co wy na to? :wink:

Jasne, zapraszamy. :slight_smile:

Stanowcze TAK dla gościnnych wystepów o RSpecu

Dobra, to wrzucam trzy “stare” prezki plus gościnny występ Łukasza Banzarowicza. I jazda, zaraz będzie na stronie :smiley:

Wyppisz mnie, opowiem w styczniu. Cztery preznetacji to way to much, a tak to mamy zapas. :slight_smile: Zresztą właśnie się bawię netzke i w styczniu będę miał dużo więcej do powiedzenia.

Jest facebookowy post z intrukcją dojścia do nowej sali.

Warto kliknąć wybieram się, przyspieszy to wydanie przepustki na recepcji (pani tylko ptaszek przy nazwisku z listą postawi).

Niestety okazało się, że nie dam rady dotrzec jutro do was.
Postaram się pojawić na następnym spotkaniu.

Strona zaktualizowana: http://wrug.eu/

Jak już będzie miejscówka pasowała na 100% to zaktualizuję stronkę “Miejsce”

Dzięki, ziom.
Ja do 15.12 oficjalnie nie ogarniam :wink:

Niestety okazało się, że nie dam rady dotrzec jutro do was.
Postaram się pojawić na następnym spotkaniu.[/quote]
Czyli tylko 2 prezentacje. Nawet lepiej, bo jest plan, żeby po prezentacjach wbić się do SetJamu na django piwo.

Ach, to ten miesiąc kiedy mamy “kolizję”. Doskonale, ale będzie wieczór :smiley: