Grudzień 8.12 (środa)

Nie chciałbym robić zaskoczenia z pierwszym grudnia, więc ustawmy się ósmego :slight_smile:

Kto chce coś opowiedzieć?

(Warsaw.rb chyba bez zmian, czyli 2. i 16. grudnia - Strzałek?)

Ktoś od nas z Gary Muvaut Foundation może opowiedzieć o Rails Rumble.

Jak mamy być tylko ja i Olek to chromolę, możemy po prostu pójść na piwo :stuck_out_tongue:

Ja jeszcze będę!

Wpisujcie miasta!!!1111

Ja też! Ja też!

Edit: A o czym będzie?

jak Allah pozwoli będzie na tą okazję nowa, słitaśna strona WRUGu

No to jest nas czterech. To może do Kafki zamiast robić oficjalne spotkanie z prezentacjami?

Piotrek Barczuk robi prezentację o Rails Rumble. Ktoś jeszcze będzie, czy mam do niego zadzwonić, żeby sobie dał spokój?

Nie wiem, nie mam pomysłu.

Nikt inny się nie wypowiada?

Jak się nie wypowiada, to ja bym przerzucił prezentacje na następne spotkanie, a jutro można pójść pogadać :wink:

Przed następnym spotkaniem trzeba będzie po prostu wcześniej się ogłosić, także w innych miejscach niż forum (pamiętam, że kiedyś zakładałeś na goldenline spotkania, można też będzie powrzucać na blipy i inne fejsbuko-twittery).

Czy mi się zdaje, czy nie ma strony wruga na fejsbuku? Ktoś na ochotnika?

To co? Kafka?

To Kafka! Jakoś tak 18-19, jak rozumiem.

Olek, przeproś kolegę – ale jeśli miałby ochotę opowiedzieć nam o RR w Kafce, bez prezentacji, to ja bardzo chętnie :slight_smile:

To w takim razie nie będzie prezentacji. Temat aktualny w przyszłym miesiacu zatem.

Luz blues, co się odwlecze to nie uciecze

@Tomash to będzie okazja do skończenia WRUGu bo niestety Allah nie był tak przychylny…

no to ja widzę filozofia pana Wisimito pełną gębą

Jacie, ale tłum.

Bardzo fajnie strona wygląda. Na żywo nawet lepiej niż projekt. :slight_smile:

Gratulacje i wyrazy szacunu dla RubyTree – sam jeden zaprojektował, pociął i podpiął do Jekylla. Mistrz! :smiley: