Gry planszowe

jakie polecacie gry planszowe i towarzyskie?

Moją ulubioną grą towarzyską jest banowanie spamerów. Teraz następuje najciekawsza faza, czekanie aż “kolega” poleci ci jakśgrę którą on szczególnie lubi.

4 Likes

Czyli rozumiem, że po takim wstępie to już nie mogę się podzielić moją ulubioną planszówką :wink: A tak się fajnie zapowiadało. Ale dobra spam to spam :slight_smile:

Czemu spam, to hydepark, mozna pisac o wszystkim, Swistak nie przesadzaj. Jesli ktos lubi pograc w planszowki to po kazdym TRUG gramy, zapraszamy!

1 Like

Ja wiem, ja wiem, i zachęcam wszystkich żeby się wypowiedzieli na temat planszówek. Natomiast jeżeli ktoś się rejestruje na forum ruby on rails, i pierwszym postem jest pytanie o X co nie jest nijak związane z RoR, to niestety jest to spamer.

Zresztą mam mały test który mi pomaga, jak mam wątpliwości wysyłam takiemu delikwentowi wiadomosć z pytaniem, czy np. w Ruby “raz” == :raz, i już wiem że to osoba nie zainteresowana Ruby i po prostu chciałby się dowiedzieć coś o planszówkach, czy sprytny spamer :slight_smile:

Tak czy siak imo dobra okazja do podzielenia się w co gramy a posty spamera można usuwać.

Carcassonne jest nie do zajechania.
Osadnicy z Catanu.
Puerto Rico.

Ostatnio wkręcam się z moimi synami w Hobbit Strategiczna Gra Bitewna (SBG).
To bardziej stołowa niż planszowa ale może ktoś się zainteresuje bo wciąga jak beton!

Exploding Kittens ostatnio robi u mnie furore :slight_smile:

Ale to jest karcianka :wink:

PS. Jedeny kickstarterów którego wsparcia nie żałuję ani odrobiny :wink:

Tutaj spamer chciał spopularyzować swoją domenę, więc na razie chyba przegrywasz :slight_smile:
Ciekawe czy sam po sobie posprząta, czy będzie czekał na pozdrowienia (np pod numerem 660758369).