Hosting aplikacji na ovh vps

ma ktos jakiekolwiek doswiadczenie z tym vps’em ?


podobno wspieraja aplikacje railsowe

Wspierają Ruby on Rails tak długo, jak Ty lub Twój admin je wspieracie.

Dostajesz goły serwer, z systemem operacyjnym i to wszystko.

(korzystam z OVH, ale z serwerów dedykowanych)

mam w tym momencie vps na 1and1 i nie jestem zadowolony namieszali cos z platnosciami i mi blokuja serwer systematycznie co 3-4 dni. musze tam dzwonic i wyjasniac, mam juz tego dosyc i szsukam czegos co by moglo dzialac jako hosting dla stron www (html css php5) i aplikacje railsowe.

nie mam doswiadczenia w konfigurowaniu serwera pod railsy

to co mam teraz nie sluzy mi do railsow i obawiam sie troche ze teraz samemu kombinujac moge namieszac tak ze nie beda smigaly strony www.

dlatego wolal bym cos nowego i od podstaw konfigurowac pod www i railsy

why not https://www.digitalocean.com/ ?

drogi troche digitalocean a jak wyglada sprawa z obsługa sposobem zarzadzania

to jest normalny vps ?
jest jakis panel do dodawania nowych klientow, nowych domen tworzenie hostingu?
czy sa jkies limity transferowe, i limity postawionych aplikacji / stron www

nie ma zadnych szczegółów albo nie umiem szuka na tej stronie

no i jak to dziala te rozliczanie godzinowe bo w przypadku wrzucenia strony www to kazda godzine mi liczy czy w jakis inny sposob?

Nie rozumiem do końca jakie jest twoje rozumienie pojęcia VPS.

Dostajesz tutaj serwer z dostępem do roota (a właściwie wirtualkę) na której już robisz na co masz ochotę.
Digitalocean w danej cenie gwarantuje Ci pewne parametry. Naliczanie godzinowe działa tak że możesz sobie zażyczyć np. żeby przez godzinę te parametry były większe i oni Ci policzą tylko za tę godzinę wzmożonej pracy więcej.

teraz juz rozumiem :wink: dzieki wielkie

Może https://ninefold.com/ ?
Ktoś próbował? Sygnowany przez Yehuda Katz
Mi nie udało się zarejestrować, ale próbowałem tylko raz :slight_smile:

ja miałem u OVH serwer dedytkowany - nie narzekałem, z tego co wiem znajmoy ma VPS w OVH i tez sobie chwali.

Natomiast jeśli rozmawiamy ogólnie o VPS to ostatnio zrezygnowałem z DO na rzecz VPSDime, niewiele droższe a specyfikacja lepsza :smile: