[ImpactMapper/Zdalnie, Warszawa] Senior Ruby on Rails - 18-21k+ PLN netto

Jesteśmy ImpactMapper - organizacja PBC z USA zajmująca się tworzeniem platformy dla i współpracująca z organizacjami z sektora NGO i zajmującymi się jego wspieraniem (Prawa kobiet na świecie i inne obszary) + pracująca organizacjami zajmującymi się wspieraniem projektów skupiającymi się na wywieraniu pozytywnego wpływu na nasz świat. Szukamy ludzi, którym takie zagadnienia nie są obojętne i poza technicznymi wymaganiami będzie się ekscytował też tym co i z kim robimy.

Wymagania
Poszukujemy Doświadczonego developera Ruby/Ruby on Rails - co najmniej 5-7 lat doświadczenia z Rails (w wersji 4.x+) w zakresie budowania API i przetwarzania danych - czyste API - klient niezależny na React. Doświadczenie w zakresie devops (dokku/AWS) i optymalizacji baz danych (postrgres). Potrzebujemy wsparcia w rozwoju platformy i refaktoryzacji niektórych starszych komponentów + prac badawczych w zakresie wykorzystania ML w analizie dokumentów i wspieraniu pracy naszych użytkowników jeżeli będzie zainteresowanie.

Bardzo mile widziana znajomość Python/R i doświadczenie z obszaru Machine Learning, Data Science, analiza/klasyfikacja tekstu i praca z przetwarzaniem dokumentów i integracji z platformami typu Salesforce.

Szansa rozwoju w obszarze Machine Learning/Data Science i przyczynienia się do wspierania projektów próbujących zmienić świat na lepsze.

Praca 100% zdalna - mile widziane osoby z Warszawy - 2 osoby z zespołu są na miejscu i spotykamy się częściej niż cały zespół.

Stawka 30-35USD/h (~18-21k PLN netto / mies), w wyjątkowych sytuacjach możliwa negocjacja.

Forma współpracy: B2B/faktura do USA, kontrakt full-time

Dane firmy:
ImpactMapper, PBC - http://impactmapper.com
114 E 25th Street, 10th Floor
New York, NY 10010
United States

Jeżeli będziecie zainteresowani to czekam na kontakt na tomasz@impactmapper.com

@filiptepper @hosiawak za innymi postami proszę o przypięcie - szukamy pilnie :slight_smile:

Zerknij proszę wpierw tutaj: Jak poprawnie dodać ogłoszenie?

Dzięki za zwrocenie uwagi. Mam nadzieje, ze teraz jest wszystko.