Integracja PayU - formularz

Cześć!

Potrzebuję małej pomocy z wdrożeniem PayU na stronę. Pierwszy raz korzystam z tej usługi, nie jestem też bardzo doświadczony w zasadzie na jakiej to działa, a ich poradnik jak do tej pory niewiele mi pomógł.

Opierałem się na przykładowym formularzu, który udostępniają pod tym linkiem:
http://jsfiddle.net/FDrsF/177/

O ile przy wartościach defaultowych, które sami podali wszystko działa to przy zmianie wartości value na własną wyrzuca błąd o treści - Dostęp do strony jest zabroniony.

Pytanie do osób, które miały doświadczenie z PayU w ostatnim czasie. Czy do testowania integracji potrzebuję konto testowe/sklepu i nie ma możliwości zrobienia tego tak na sucho? W dokumentacji widziałem sandobxa, ale niestety strona do niego przekierowuje na główną serwisu.

Co do twojego problemu to wynika pewnie stąd że musisz zmienioną wartość uwzględnić w wyliczonym Hashu:

<input type="hidden" name="OpenPayu-Signature" value="sender=145227;algorithm=MD5;signature=0fcbdfd920b218edd56366966bef2dcc" />

Zerknij do dokumentacji. Będzie tam napisane jak wyliczyć tą wartość.

Jeśli chodzi o testy to jestem przekonany że środowisko testowe PayU istnieje, a przynajmniej istniało kiedy tworzyłem moduł dla tego serwisu płatności. Być może jest tak że np. chwilowo jest wyłączone (z Allegro są czasem takie problemy).

Działanie płatności online sprowadza się (zazwyczaj) do wysłania im jakiegoś formularza, a potem oczekiwania na odpowiedź/powiadomienie, które wyślą Ci na wskazany adres (POST lub GET, zależy od serwisu, w PayU jest POST z tego co widzę).