Konfrontuj.pl - portal badający ludzkie emocje!

nasz zespół od paru miesięcy pracuje nad ciekawym portalem. Kilka dni temu otworzyliśmy wersję Beta, na którą już teraz serdecznie Was zapraszam. Na razie nieśmiało chwalimy się portalem ponieważ po uruchomieniu pojawiło się jeszcze kilka błędów. Jednak mamy ogromną nadzieję, że do końca września zostaną one usunięte.

Pokrótce o serwisie, nasz pomysł ma za zadanie badać ludzkie emocje- mam nadzieję, że to na tyle zainteresowało Was, że chociaż wejdziecie na nasz portal i ocenicie go sami. Zadaniem portalu jest sprawdzenie jaki stosunek ma nasze społeczeństwo na określone i często kontrowersyjne tematy. Prześwietliliśmy internet i wiemy, że nikt nie bada emocji w internecie w taki sposób jak robimy to my!

W portalu będzie można zgłosić pomysł na swoją własną konfrontację, którą napiszą nasi redaktorzy. Można dodatkowo sprawdzać statystyki ile osób zagłosowało na dany temat, jaka jest jednostka emocji ludzkiej na dany temat. Oczywiście w planach mamy dodanie wiele innych ciekawych funkcjonalności, nad którymi już teraz pracujemy i będziemy je jak najszybciej wdrażać.

W związku z tym zapraszam Was jeszcze raz do odwiedzenia naszej wersji Beta portalu: www.konfrontuj.pl. Musicie to zobaczyć na własne oczy i po prostu ocenić;)

Będzie nam ogromnie miło otrzymać od Was kilka słów otuchy bądź konstruktywnej krytyki:)

Pozdrawiamy forum!

czyli jak ? Brak konkretów. Są serwisy badające ludzkie opinie na określone tematy.

Opinie ale nie emocje:) Możesz pokazać jak bardzo czegoś nienawidzisz albo uwielbiasz po przez ilość i intensywność klikania, które zlicza specjalnie zaprojektowany algorytm.

Więc stworzyliście serwis, który niemalże dubluje “artykułu” z innych źródeł, i użytkownicy mają jeszcze u was klikać czy im się to podoba czy nie ? Osobiście nie widzę w tym potencjału, lepiej byłoby agregować opinie ludzi z serwisów społecznościowych, ale taki serwis już istnieje (dla zainteresowanych podam nazwę w prywatnej wiadomości)