[Kraków] Budujemy fajny team, szukamy seniorów! #socialgood

Cześć!

Część z Was może kojarzy mnie przez Applicake/Railsberry/Base CRM. Dołączyłam niedawno do Amicushq.com (mały team w NYC, Y Combinator summer '12, b2b dla dużych organizacji non-profit) i chcemy zbudować niewielki, fajny (!), oraz mocny technologicznie team w Krakowie zaczynając od połowy marca. Szukamy technologicznego leada z potencjałem CTO/VP od Engineering, oraz i 1-2 seniorów.

Mamy sprawdzony rynek, ciekawe plany produktowe i chcemy skupiać się na robieniu rzeczy które mają wartość dodaną dla świata. Zależy nam żeby pracować z ludźmi którym zależy na tym, co robią i chcą się rozwijać. Poczucie humoru, wrażliwość i przedsiębiorczość są zawsze mile widziane.

Technikalia poniżej odnoszą się do obecnej aplikacji/infrastruktury, w przyszłości jesteśmy otwarci na zmiany. Część pracy może być zdalna ale ważne żebyśmy mogli pracować razem z biura w przez większość czasu kiedy NYC team będzie w Krakowie. Początkowo będzie to musiało być rozliczenie FV (ponieważ firma jest amerykańska), przekrój wynagrodzenia na start to przedział 10,000 PLN -15,000 PLN w zależności od roli + pakiet udziałów.

Chętnie odpowiem na pytania/wątplitwości mailowo: madej.ela@gmail.com

Miłego dnia!
Ela

Why Amicus?

Amicus is reshaping civil society through innovation. We believe profits and social good can go hand in hand. At Amicus, you can work for a fast growing startup that’s disrupting a really large market and feel great about what you do!

Lead Developer

About you:

  • You’re a product-centric developer
  • You have a proven track record leading technology teams
  • You feel a sense of responsibility over the products you build
  • You enjoy leading, mentoring, and managing
  • You’ve been through the startup fire(s)
  • Ideally, you want to build an organization, not just a product, and are interested in a CTO or VP of
    Engineering role down the line

Required Skills and Experience:

  • Expertise in Rails, MongoDB, Javascript
  • Strong knowledge of AWS ecosystem and Chef
  • Proven ability to jump into a new project without much guidance
  • Experience running multi threaded Rails applications
  • Experience architecting, building, and deploying SOA apps
  • Proven ability to work with a legacy code base

Senior Developer

About you:

  • You’re a product-centric developer
  • You feel a sense of responsibility over the products you build
  • You take initiative and are comfortable working in uncertainty

Required Skills and Experience:

  • Expertise in Rails, Javascript, MongoDB
  • Strong knowledge of AWS ecosystem and, ideally, with Chef
  • Proven ability to jump into a new project without much guidance
  • Experience running multi threaded Rails applications
  • Experience developing and deploying SOA apps

Update formalny: Nazwa firmy to Amicus FTW, Inc., mamy obecnie siedzibę jedynie w NYC, krakowskie biuro dopiero otwieramy. Adres NYC: 16 West 22nd St, 6th Floor, 10010, New York, NY

Angielski, z oczywistych względów, bardzo ważny : -)
Kontakt, jeszcze raz: madej.ela@gmail.com

Pozdrawiam ciepło,
Ela

twitter.com/elamadej

4 Likes

Wiem, że to nie miejsce na dyskusje, ale nie mogę się powstrzymać - super oferta!

PS Tak na marginesie, chyba zwyczajowo na forum jest przyjęte, żeby podawać dane rejestrowe / adres firmy.

Literowki - co nie zmienia faktu, że fajna oferta! :slight_smile:

1 Like
1 Like

Ała, przepraszam i dziękuję za zwrócenie uwagi, Marku. Poprawione!

Chciałam napisać, że to taki test: “ile polski język jest w stanie wytrzymać obelg i upokorzeń w branży IT” … ale przyznaję się – pisałam na szybko!

: -)

Dzięki Tomku!

Dzięki za miłe słowa i konstruktywny komentarz.
Dodałam dane + adres. Pozdrawiam!