[Kraków] Summer Internships at u2i!

Hey!
Join us at u2i for a Summer Internships programme! We are software development consultants who develop great technical solutions for our US-based clients. We value close collaboration both with other team members and with out clients. There are currently 47 people working in the office in Kraków and we are looking forward to having smart and motivated students joining us in the summer.

Internships in a nutshell

  • We start on July 1st (although we’re flexible when it comes to your exams)
  • 3 months (with up to 2 weeks break for your vacations)
  • Full-time
  • 2.5k PLN net/month

Essentials

  • You love programming! (and we don’t really care about the technologies you know, you’ll learn with us)
  • We use Rails, JavaScript, Angular, Node in our daily work
  • We’ll provide you with full support in learning and hardware to work on
  • You’ll also get have great perks e.g. lunches and breakfasts in the office

More information and application form on our website.
Application closes on 8th April.

About us

Union Square Internet Development Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 12A/200
30-701 Kraków

Czy można zacząć wcześniej? Czy po stażu jest możliwość pracy?

Hej! Przewidujemy równy start dla wszystkich osób - będzie to nowy projekt i praca od samego początku w tym samym teamie jest dla nas ważna. Po stażu przewidujemy możliwość zatrudnienia.
Pozdrowienia!

Dzięki za szybką odpowiedź. To jeszcze pytanko czy dużo osób macie zamiar przyjąć? :slight_smile:

Cieżko stwierdzić w tym momencie - wszystko zależy od tego ile osób z którymi naprawdę chcielibyśmy pracować sie zgłosić :slight_smile:

Czy bycie studentem jest obowiązkowe?

Hej @tdudzik! Tak, to są praktyki skierowane wyłącznie do studentów. Jeżeli już nie jesteś studentem, a chciałbyś do nas zaaplikować zobacz na http://www.u2i.com/careers/. Co prawda w tym momencie jesteśmy nastawieni głównie na osoby z szerokim doświadczeniem, ale jeżeli uważasz, że pasujesz do u2i to zostaw nam swoje CV :slight_smile:

A jak się zapatrujecie na studentów z innych miast? Może to być jakaś przeszkoda?
I dodatkowo, czy jak ktoś zna już dobrze podstawy Rails, czy może to być wadą, skoro planujecie równy start dla wszystkich osób (w tym bez doświadczenia w Rails)? (Wiadomo, że nie jest wadą samo w sobie, raczej mi chodzi od takie odstawanie od grupy :wink: )

Hey @littlcaro! Miasto nie jest żadnym ograniczeniem - co prawda nie pomożemy w relokacji, ale znalezienie mieszkania w Krakowie w wakacje jest dość łatwe i przyjemne. Jeżeli znasz dobrze podstawy Railsów to super - doświadczenie nigdy nie jest wadą. Na stażu nie będzięmy ograniczać osób w kwestii technologii - mogą to być zarówno Railsy jak coś innego. Co więcej, wierzymy, że najlepiej uczyć się od kogoś, a wiedzą warto się dzielić :wink:

Cześć! Każdy dostanie feedback z wynikiem swojego testu i ile przeszło Waszych testów? :stuck_out_tongue:

@kpietkaa Nie planowaliśmy wysyłać szczegółowych wyników do wszystkich, ale napisz maila, jeżeli chciałbyś się dowiedzieć o swoich :slight_smile: