Lipiec/sierpień: LightningWRUG, LightningCamp

[quote=Świstak]Kurde sam miałem ten pomysł. Super że ktoś go realizuje!

W czasie wakacji można takie cuś zorganizować na jednej z uczelni. Wiem że np. na miasteczku AGH ludzie organiuzjący konferencję mogą wynając salę - i cały akademik na nocleg :D[/quote]
c`mon, duszna sala klubowa w którymkolwiek akademiku, na 20 osób i bez neta? a od uczelni dużo ciężej, zwłaszcza “poza sezonem”…

Chodziło mi o to żeby wynająć salę na AGH (U2, albo gdziekolwiek na uczelni), a akademik na nocleg :slight_smile:
10h dziennie * 2 dni * 4 prezentacje na godzinę = 80 miejsc

No to już mam plan na wakacje :smiley:

Świstak, nie chciałbym Ci zabić entuzjazmu, ale tę edycję polsko-niemiecką robimy w Poznaniu i to właściwie już ustalone.

+1, blisko z Nimiec, Wrocławia, Warszawy, Szczecina no i Poznania :slight_smile:

Spoko, powodzenia chłopaki!

Ja mam własną koncepcję - chociaż pomysł podobny. Mam nadzieję że i mi i wam się uda :smiley:

Good stuff guys - Poznań wchodzi i pomoże w organizacji venue!

Tim zrobił już odrobinę informatywną stronę:
http://lightning.io/
zachęcam do śledzenia na twitterze: https://twitter.com/lightning_io

Dyskutujemy termin, najprawdopodobniej jeden z weekendów (sobota!) lipcowych.

Wygląda na to, że Lightning.io będzie konferencją jednodniową, na ~50-60 osób (i tyleż lighningów) :smiley:
Termin się klaruje na 21.07 (sobota). Stay tuned!

[quote=Tomash]Wygląda na to, że Lightning.io będzie konferencją jednodniową, na ~50-60 osób (i tyleż lighningów) :smiley:
Termin się klaruje na 21.07 (sobota). Stay tuned![/quote]
Ło matko, to szanse zapisania się pewnie będą żadne… :frowning:

[quote=filiptepper][quote=Tomash]Wygląda na to, że Lightning.io będzie konferencją jednodniową, na ~50-60 osób (i tyleż lighningów) :smiley:
Termin się klaruje na 21.07 (sobota). Stay tuned![/quote]
Ło matko, to szanse zapisania się pewnie będą żadne… :([/quote]
Ćwicz F5, bo według info z Twittera bilety mają być dostępne jutro wieczorem. :wink:

Hej,

Czy są jakieś zorganizowane grupy z Warszawy, które jadą do Posen, czy też każdy na własną rękę?

Ja cały czas czekam na podanie godziny startu i takie tam mało istotne szczegóły…

[quote]Lightning IO hosted by Lossen Labs
Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa
Saturday, Jul 21 2012 9:00 AM[/quote]
Proszę. :slight_smile:

Dziękuję.

Jedziemy z Szotem samochodem. W zależności od tego czy namówię Martę na wyjazd, mamy jedno lub dwa (ok, w porywach trzy, ale wtedy z tyłu robi się ciasno) wolne miejsca :slight_smile:

… zero lub jedno. Witam Amebę na pokładzie :smiley: