Lipiec, (środa trzynastego?)

Howgh!

Na pojutrze to pewnie już wszyscy mają coś poustawiane, więc może zrobimy wakacyjnego WRUGa klimatycznego trzynastego? :slight_smile:

Mogę opowiedzieć o Mechanize.
Generalnie fajnie by było zrobić trochę prezentacji które łyknęliby także początkujący i laicy, z okazji sezonu ogórkowego i żeby zachęcić “świeżą krew” do uczestniczenia w community. Powiedzcie koleżankom i kolegom!

Niestety srody z definicji w ogole u mnie odpadaja

a mi sroda pasuje :slight_smile:

Jak ma być początkujących, to mogę opowiedzieć o Module Enumerable.

Jak jakaś sensowna godzina to może i ja bym się w końcu wybrał…

@meal zawsze jest to 19, ja będę

To może ja powiem jak zacząć i z czego się uczyć + propozycje paru fajnych, prostych projektów - o ile będzie jakaś świeża krew :wink:

Nie za grubo dla początkujących?

To nie jest tak że mamy zorganizować “ogórkowego” WRUGa dla początkujących. Chodzi mi bardziej o dobór tematów które mogą zainteresować zaawansowanych, ale też nie wyalienują początkujących. Jakieś biblioteki z którymi można/warto się bawić od dnia zero itd.

No to foch, nie będzie o Enumerable. Chociaż jak byłem mały to pamiętam taki wrug, gdzie Tomash pokazywal totalnie dla lamerów jaki fajne jest metapgoramowanie i otwieranie obiektów i to było super, mimo że bardzo początkujące.

Tu można się zapisywać:

ekhm… to się jeszcze upewnie - spotykamy się w siedzibie Rebased?

W Aenimie, Olek zamotał.

Jezu, Olek. WRUGi są wciąż i bez zmian w biurze Aenimy. Nie wiem skąd pomysł że zmieniamy miejscówę skoro Aenima wciąż chętnie gości nasze spotkania.

Nie zwracaj na mnie uwagi, ja dziś za głupi jestem żeby zrozumieć co ciekawego można początkującym pokazać z Enumerable. Ale to tylko znaczy że I fail to see, not that you fail to deliver.

(ej, zrobiłbyś ogólnie o kolekcjach w Ruby, thread-safety i w ogóle może, co?)

Tak to jest jak się zakłada dwa podobne tematy w tym samym czasie. Ja jestem jednordzeniowy, zlało mi się w jedno.

Masz thread-unsafe pamięć, ot co :wink:

Tia, a ja wyszedłem na alkoholika :wink:

Chętnie się pojawię.
Reminder w telefonie ustawiony

updejt strony: http://wrug.eu/2011/07/08/2011-07-spotkanie-lipcowe/

Edit:

dupa, jednak mnie nie będzie

Uch, jednak nie udało mi się dziś dopiąć pewnych rzeczy przed czwartkowym wyjazdem do Czech, w związku z tym muszę je zrobić jutro.
Znaczy wybaczcie, ale odpadam.

Może po prostu skoczcie na piwo (będę z Wami duchem!), a merytorycznego WRUGa spróbujemy zrobić w sierpniu? Nie ma chyba sensu robić jednej prezentacji dla pięciu osób (tyle prócz Sławosza się zapisało na fejsie).

Się spotkamy, zobaczymy ile osób i jakoś się ogarniemy…